Recenze soukromých rybářských revírů

12 ..... 56>
Rybník Hruškov

Petr Husarovic17.5.2017#kaprařina

Chtěli jsme s kolegou vyzkoušet nějakou novou vodu, proto jsme se rozhodli pro Hruškov.Navštívili jsme Hruškov v termínu 4.-8.5.2017 podařilo se ulovit pár pěkných ryb v podobě kapra 102 cm s váhou 19,25 kg a nekolik kaprů kolem 12 kg.Spravce naprosto v pohodě, maximální spokojenost, žádný problém s ničím nebyl.Určitě zase prijedeme a mohu jen doporučit...

ochotný personál

přijemne udržované prostredi

klid

Rybník Hruškov

Daniel Herčík23.4.2017#kaprařina #přívlač #dírky

Podle mě jeden z nejlepších rybníků v okolí Prahy.
Perfektně zarybněno, vždy byly záběry časté a pravidelné a nikdy se mi nestalo že by to nebralo.
Nejvíce berou kapři taky se nám povedlo vytáhnout Jesetera 105cm a jednoho úžasného o délce 143cm.
Rybaření na Hruškově uspokojí každého rybáře od začátečníku po pokročilé.
Už máme v plánu zas přijet.
Herčík

Rybníčky pro malé i velké u Korčáků

Petr Vaskovsky8.4.2017#kaprařina

Dobrý den chtěl by jsem se zeptat a když tak zarezervovat začínám rybařit a chtěl by jsem u vás zkusit rybařit jestli je to možné můj tel. 737306950 jméno Petr Vaskovsky kolik by to stálo na rok?

Rybník Špindler

Patrik Pilař15.3.2017#kaprařina

Zdravím, rybník Špindler patří mezi mé oblíbené soukromé revíry. Téměř vždy, když sem se na tento rybník vydal jsem si zachytal velice slušně. Rybník sice neni moc velký a většinu plochy tvoří mělčiny, ale je v relativně pěkném přírodním prostředí a dle mého názoru je plný pěkných ryb i kolem 15 kg, především kaprů a amurů. V rybníce je i spoustu pěkných dravých ryb. Kladně hodnotím i to, že v rybníce nejsou jeseteři, jak to často na soukromých revírech bývá. Jediné co se mi nelíbí je to, že je přez rybník ve výšce asi 10m natažené lano, takže nahazování vyžaduje trochu šikovnosti. Co se týče majitele revíru, nikdy sem sním žádný problém neměl, vyžaduje kvalitní péči k rybám, jako jsou háčky bez protihrotu, pořádný podběrák a podložka, ale to si myslím, že je samozdřejmostí, i když se mi zdá, že to rybářům často nedochází. Za sebe můžu rybník jedině doporučit a zde je pár mých zdejších úlovků. ;-)

Rybník Pískovna u Hlavna

Kryštof Hlasivec10.2.2017#kaprařina

Tento revír je velmi dobře zarybněny jsou tu krásné ryby hlavně kapři kolem 4 až 5 kg a pak i vetší ale ti už se hůř chytají

vynikající obsluha a příjemná velké a krásně zdravé ryby

Sportovní rybolov Hostim - Nedveka

Milan Svoboda31.1.2017#kaprařina

Parádní ryby, které bojují do posledního (dechu). A ryb jed dost. Nechybí trofejní kusy!! Příjezd až k místu, které jsem si vybral.. . Výborná obsluha jak od správce, tak v systému objednávek. Co slíbí, to dodrží. Točené pivko a nějaké rybářské doplňky když se něco zapomene doma. A SUPER příroda se soukromím. Vhodné i pro větší skupiny. No a nakonec - velice příznivá cena za chytačku. Mohu jen doporučit!

Sportovní rybolov Hostim - Nedveka

Radek Zahrádka19.1.2017#kaprařina

Klidná voda a okolí, bojovné ryby. Výborné zarybnění a správci.

Sportovní rybolov Hostim - Nedveka

Ladislav Kubat18.1.2017#kaprařina

Krásná klidná voda, slušně zarybněná což na podzim prý ještě doladily, dost místa na bivaky. Maj studený pivko, panáky, nějaký rybářský potřeby když něco zapomeneš. Nic mi tam nechybělo, můžu doporučit.

Sportovní rybolov Hostim - Nedveka

Luděk Ošmera18.1.2017#kaprařina

- kvalitně zarybněný revír s trofejními kapry, díky menšímu množství lovných míst dostatek místa a soukromí, pěkné prostředí a solidní přístup provozovatelů

Rybník Žatec -Bezděkov

Jirka Cerman28.12.2016#kaprařina

Krásně se mi Lovilo,Těším se na další rybolov .Perzonal byl příjemní,a Dobré Občerstvení za pár korun... Není co dodat :))

12 ..... 56>
Nabídka exkluzivní reklamyNabídka exkluzivní reklamy