NEJPŘÍVLAČ.cz - pouze to nejlepší na přívlač!NEJPŘÍVLAČ.cz - pouze to nejlepší na přívlač!

Recenze soukromých rybářských revírů

12 ..... 1112>
Rybník Nohavice

Jan Větrovec26.12.2019

Mužů všem jen doporučit a také tak rad dělám tanto soukromí revír je pro mně taková srcovka z několik rybářů se stali mojí kamarádi a tak společně navštěvujeme tento revír na kterém se vždy dobře bavíme za to patří velké DÍK!! správcům Tomaš,Zdeněk,Pavel. bez těchto lidí by tento revír nebyl! Takoví jaký je jsou to lidi kteří to dělají opravdu na 110% asi už není co více říct jen to že tento soukromí revír stojí za to aby ste ho navštívili v roce 2020..přidávám par ulovku za rok 2019...

K Zapůjčení:podložky,kolečka na přepravu na lovná místa Č:3-4-5-6

Čisté a klidně prostředí

Udržované WC

Prodej rybářských potřeb

Dostupnost obchodu do cca 4km

Tak ty nejsou každý pozná sám...

Farma Janko Vysoká Libyně

ondřej14.11.2019#kaprařina

Velmi hezky rybnik, jsem amater a chytil jsem kapra 1metr takze super.

PEKNE VELKE ZDRAVE RYBY

nic

Mlýn Borek

Michal Málek27.10.2019#kaprařina

Příjemný rybník,byl jsem půl dne,množství ulovených ryb bylo super,myslím že kdyby tam člověk strávil víkend včetně pravidelného zakrmovaní,přišli by i trofejní kapři,kteří tam na 100% jsou.Majitel slušný člověk,jediné malé minus,horší místa pro rozložení bivaků pro chytání na celou noc,jinak krásné místo..M.M.

Rybník Nohavice

Martin Ondráček5.9.2019#kaprařina

Raději bych dal 1 hvězdičku,aby u Vás nebylo stále plno,protože je to u Vás výborné..:-D....ale nelze jinak. Super parta kluků,co se tomu začala věnovat na 110%..vždy se k Vám rád vrátím. Pěkné zdravé ryby! Chlapi,jen tak dál..díky.

Klídek,pohoda,příjemní majitelé.

Bez příjezdu k místu, pěkně do teplejch lenoši..:-) - k půjčeni jsou ale 2 kolečka. Za mě zápory žádné..;-)

Rybník Buda

Jakub Kučera5.9.2019

Na lepším rybníku než je tento jsem snad nebyl .Super správce ,velmi ochotný k vodě perfektní přístup a co se tyče ryb tak je to jak v pohádce fakt super :)

Dubový rybník

Petr Kozubík1.9.2019#kaprařina

Již na začátku, tudíž při příjezdu vše proběhlo podle mých představ - pouze horší příjezdová cesta, ale jinak v pohodě. Komunikace se správcem nebyla nepříjemná. jeli jsme sem pouze na jednodenní výpravu, ale i přesto jsme si nádherně až překrásně zachytali, protože rybník je velmi dobře zarybněn, což nás donutilo se sem hned další den vrátit. První den jsme chytili pouze kapry, za to ale pohádkových rozměrů. Druhý den se podařil double - kapr a jeseter. Problémy s porybným jsme žádné neměli a večer jsme se vždy vraceli spokojení.

velmi dobře zarybněný rybník

možnost online rezervace lovného místa

Rybník Ráček

Pavel Žďárek25.8.2019

Super klidné místo. Majitel je velice příjemný. Dostatečné zarybnění. Zachytá si každý.

Rybník Nohavice

Pavel Macho5.8.2019#kaprařina

Tento revír můžeme ze synem oba vřele doporučit.Majitel Zdeněk jak všichni píší je
opravdu sympaták.Ryby v super kondici ,čisté ,neponičené.Revír je krásně čistý ,lovná místa jsou super rozmístěná.Na tuhle vodu se rádi vrátíme.

Opravdu výborně zarybněné

Rybník Ráček

Kouly2.8.2019

Již při příjezdu pěknej revír, poněkud nevrlý majitel nu což to zvládnem. Zaplaceno a hurá na to, okamžitě po nahození záběr. Paráda, ne takto to bylo dokola, ryby berou cokoli. Jsou vyhublé a potrhané. Vedle vytahli jesetera, tak hubenou rybu jsem neviděl. Kamarádi pana majitel notně pod vlivem se chovají k rybám jako prasata, malé ryby jsou zvedány na prutě a sklepávány, pak nemají mít natrhlé tlamky . Pokud majitele někdo naštve tak si to vyleje na návštěvníky, jak jsem zjistil později na vlastní kůži. Majiteli jde max o prachy a nic jiného, podle mne přerybněná voda. Já osobně již nikdy, chytat na takové vodě není umění.

Krásná příroda

Nervní majitel, ožralí rybáři okolo, potrhané a vyhledovělé ryby

Pískovna Vejprnice PMP-Fishing

J.F.22.7.2019#kaprařina

Velice pěkné místo, bohužel s velice mladou osádkou. Za dva dny chytání pouze jeden kapr 65 cm, pak asi 25 kapříku mezi 10- 30 cm. Těch malých kaprů je tam opravdu velice hodně a těch větších bohužel málo. Cena 500 kč na den za dva pruty nám přišlo hodně na okolnosti. :)

12 ..... 1112>
NEJPŘÍVLAČ.cz - pouze to nejlepší na přívlač!NEJPŘÍVLAČ.cz - pouze to nejlepší na přívlač!