Lodní liga.czLodní liga.cz

Recenze soukromých rybářských revírů

12 ..... 56>
Rybník Špindler

Patrik Pilař15.3.2017#kaprařina

Zdravím, rybník Špindler patří mezi mé oblíbené soukromé revíry. Téměř vždy, když sem se na tento rybník vydal jsem si zachytal velice slušně. Rybník sice neni moc velký a většinu plochy tvoří mělčiny, ale je v relativně pěkném přírodním prostředí a dle mého názoru je plný pěkných ryb i kolem 15 kg, především kaprů a amurů. V rybníce je i spoustu pěkných dravých ryb. Kladně hodnotím i to, že v rybníce nejsou jeseteři, jak to často na soukromých revírech bývá. Jediné co se mi nelíbí je to, že je přez rybník ve výšce asi 10m natažené lano, takže nahazování vyžaduje trochu šikovnosti. Co se týče majitele revíru, nikdy sem sním žádný problém neměl, vyžaduje kvalitní péči k rybám, jako jsou háčky bez protihrotu, pořádný podběrák a podložka, ale to si myslím, že je samozdřejmostí, i když se mi zdá, že to rybářům často nedochází. Za sebe můžu rybník jedině doporučit a zde je pár mých zdejších úlovků. ;-)

Rybník Pískovna u Hlavna

Kryštof Hlasivec10.2.2017#kaprařina

Tento revír je velmi dobře zarybněny jsou tu krásné ryby hlavně kapři kolem 4 až 5 kg a pak i vetší ale ti už se hůř chytají

vynikající obsluha a příjemná velké a krásně zdravé ryby

Sportovní rybolov Hostim - Nedveka

Milan Svoboda31.1.2017#kaprařina

Parádní ryby, které bojují do posledního (dechu). A ryb jed dost. Nechybí trofejní kusy!! Příjezd až k místu, které jsem si vybral.. . Výborná obsluha jak od správce, tak v systému objednávek. Co slíbí, to dodrží. Točené pivko a nějaké rybářské doplňky když se něco zapomene doma. A SUPER příroda se soukromím. Vhodné i pro větší skupiny. No a nakonec - velice příznivá cena za chytačku. Mohu jen doporučit!

Sportovní rybolov Hostim - Nedveka

Radek Zahrádka19.1.2017#kaprařina

Klidná voda a okolí, bojovné ryby. Výborné zarybnění a správci.

Sportovní rybolov Hostim - Nedveka

Ladislav Kubat18.1.2017#kaprařina

Krásná klidná voda, slušně zarybněná což na podzim prý ještě doladily, dost místa na bivaky. Maj studený pivko, panáky, nějaký rybářský potřeby když něco zapomeneš. Nic mi tam nechybělo, můžu doporučit.

Sportovní rybolov Hostim - Nedveka

Luděk Ošmera18.1.2017#kaprařina

- kvalitně zarybněný revír s trofejními kapry, díky menšímu množství lovných míst dostatek místa a soukromí, pěkné prostředí a solidní přístup provozovatelů

Rybník Žatec -Bezděkov

Jirka Cerman28.12.2016#kaprařina

Krásně se mi Lovilo,Těším se na další rybolov .Perzonal byl příjemní,a Dobré Občerstvení za pár korun... Není co dodat :))

Lipanský

karel20.12.2016#kaprařina

Krasne prostredi, klid. Velke mnozstvi zaberu a vytazenych ryb..... prijemny spravce a jeho kolega.... Doporucuji

Pokutník

Martin Stech18.12.2016#přívlač

Perfektni prostredi, majitel se stara zrejme o revir s laskou. Davam vsak pouze tri hvezdy, jakozto srovnani s jinymi misty, kde si rodic muze zajet s detmi na ryby. Za stejne penize odjedete z jinych mist s 3 kg ryb na rodinu/prut, ryby mate jeste navic vycistene. Nestastny zbusob placeni za sluzby, kdy dopredu zaplatite a odjedete s prazdny nebo hubenym vylovkem, protoze zrovna v dobe vaseho rybolovu ryby proste neberou (zrejme nahoda, ale priklad 3 rodin, ktere rybarili 3 hodiny na 3 pruty a chytli 1 rybu za 1290 czk dohromady nepotrebuje komentar 8)). V kazdem pripade platite za zazitek a to je splneno. Jako setkani s prateli a s detmi na spolecne akci v hezkem prostredi doporucuji.

Trochu nestastny zpusob placeni za sluzby

Krasne prostredi

Moznost ohrati se v zimnich mesicich v budce

Majitel/spravce je pohodar

Jíkavec Ostružno u Jičína

Kexa Kexa4.12.2016#kaprařina

Petrův zdar! Osobně tento revír považuji za můj nejoblíbenější. Při mém způsobu lovu(Feeder-kaprařina) je tento revír pro mě idealní. Velké zarybnění různymi velikostmi kaprů. Trochu mí schazí bílá ryby osobně jsem chytil pár Cejnků. :( Bohužel jsem zatim nepřišel na to jáké peletky(pokud vůbec nějaké) jim chutnají... ale to je můj boj :D Už teď přemýšlím kterými je zkusím přelstít na jaře. Už se moc těším na první jarní lovy na tomto revíru. Můj osobní rekord zde je Kapr šupík 68cm a Amur 45(na amury se chystám). Jinak v počtu chycených ( a vrácených!!!!) ryb jsem na čísle 36 s Feederem-krásný den!!!

Toto je moje recenze a Petrův zdar.

12 ..... 56>
Lodní liga.czLodní liga.cz