BESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybaveníBESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení

Recenze soukromých rybářských revírů

12 ..... 1718>
Polský rybník

Petr Vintr10.5.2023#kaprařina

Krásný revír v klidné přírodě . Pěkná velká lovná místa spousty prostoru na postavení bivaku. Ryb jsme nachytali spoustu různých velikostí největší byla 12,70 kg .Ochotný správci jako vždy .Už teď se těšíme na další návštěvu. Mohu Všem jen doporučit krásná voda se spoustou bojovných ryb.

Polský rybník

Hanka Březková8.5.2023#kaprařina

Tyhle lidi vi, jak to dělat. Krásný vikend , spousta ryb, malých i velkých,,připravená místa. Budeme se rádi vracet, je to pohoda , někdy trošku adrenalinu. Kluci diky????????????

Polský rybník

Milan Liprt1.5.2023#kaprařina

Skvělé místo, skvělý lidi, skvělá rybarina!!!
Doporučuji všem slušným rybářům co hledají klid, přírodu a parádní krásné ryby! Je to voda pro opravdové rybáře co hledají dobrodružství!

Prostě TOP!!!

Polský rybník

Tomáš Bodinger24.4.2023#kaprařina

Na Polském rybníku jsme byli pouze jeden den, ale zachytali jsme si skvěle. Výborně upravené místo. Nachytali jsme kolem 20 kaprů od 5kg do 12,5kg. Poděkování patří milému a ochotnému správci, který nám přivezl a odvezl pomocí loďky věci na vzdálené místo. Už teď se těšíme na další návštěvu.

Polský rybník

Zdenek Řeřicha17.4.2023#kaprařina

Krásný revír v klidné přírodě u hradu Krakovec .Super lovná místa spousty prostoru na postavení bivaku. Počasí nám moc nepřálo ale i to k rybařině patří .Ryb jsme nachytali cca 15 ks různých velikostí největší byla 10,50 kg .Přeji klukům správcům ať jim revír šlape a děla radost .Už teď se těším na další návštěvu.

prostě super rybník se super správci za super cenu :-)

o žádných nevím

Sportovní rybolov Staříč

Lubomír Przepiora20.3.2023#kaprařina

Super revír byli jsme tam se synem 2x a vždy paráda. Chytání v příjemném stínu vysokých stromů se jen tak nepoštěstí všude.

Stín i v tom největším pařáku. Velice příjemný pán správce.

Prozatím jsem žádné záporné věci neobjevil.

Polský rybník

Pavel Weingärtner4.3.2023

Polský rybník je naším druhým soukromým revírem. Přesunuli jsme sem naše aktivity z prvního revíru - rybníku Nohavice. Podívejte se na naše původní recenze zde na stránkách nebo mrkněte na náš web www.crs-sportovnirybolov.cz. Na Polský rybník se s námi přestěhovaly i naše ryby, tedy se s nimi můžete potkat znovu i zde. Doplnili jsme osádku o řadu nových ryb, usilovně pracujeme na úpravě lovných míst tak, jak by podle nás měla vypadat a těšíme se na vaši návštěvu v roce 2023. Děkujeme za přízeň a pomoc našim přátelům a zákazníkům.
Za správce rybníku - Pavel Weingärtner

Rybník Nohavice

Pavel Weingärtner4.3.2023

Vážení přátelé, návštěvníci, kamarádi. Rybník Nohavice z důvodu ukončení nájemní smlouvy pro nás, jako nájemce, končí v roce 2022. Z revíru, který jsme za ty roky s láskou udržovali a vypiplali, se stane prázdná svazová voda. No...ale my se nevzdáváme a našli jsme si lepší, větší....v hezčím prostředí. A naše ryby se přesunuly s námi. Podívejte se tady na Polský rybník nebo na naše stránky www.crs-sportovnirybolov.cz a těšíme se už v sezóně 2023 na shledanou v novém! Děkujeme za přízeň!

Rybolov Havelka ORCA

Karel Havelka7.11.2022#kaprařina

Každý, kdo porušuje pravidla, musí počítat s následky a s tím, že už se na náš revír nikdy nepodívá. O takové "rybáře" nemáme zájem.
Rybolov Havelka ORCA.

Rybolov Havelka ORCA

Zbyněk Neruda7.11.2022#kaprařina

Okolí i rybník hezký, chytání také super. Ovšem co je podstatně horší je pan majitel, který se chová jako arogantní hulvát a svým chováním vám zkazí celé rybaření. I přes příznivé ceny na toto místo vícekrát nezavítám. A všem ostatním, kteří si chtějí užít rybaření doporučuji to samé.

Rybník, prostředí, časté záběry.

Příšerné a arogantní chování majitele.

12 ..... 1718>
BESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybaveníBESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení