NEJPŘÍVLAČ.cz - pouze to nejlepší na přívlač!NEJPŘÍVLAČ.cz - pouze to nejlepší na přívlač!

Recenze soukromých rybářských revírů

12 ..... 1617>
Pískovna Lysá

Martin Stajer12.4.2022#kaprařina

Čisté prostředí, čistá voda, nádherné velké ryby, které berou už teď ve stále ledové vodě, správcové vstřícní a pohodoví, byl jsem zde poprvé a určitě ne naposledy. Těším se, až tuto vodu ozkouším v létě, souboje s rybami budou ještě zajímavější. Mohu pouze doporučit.

Rybník Jetenovice

Lukáš Martin7.4.2022#kaprařina #sumcařina

Byly jsme zde ke konci léta roku 2021 a bylo to naprosto perfektní. Chytali jsme na feeder a také klasicky na těžko na kapříky. Úlovků jsme měli opravdu mnoho. Kapři od 35cm výše a nějakej pěknej macek nám to urval. :/ Musíme se sem zase vrátit a pokořit ho! :D Kromě kaprů jsme vytáhli i nějakého toho lína a plotici. Letos v létě 2022 se sem zase chystáme a tentokrát chceme zkusit i nějakého toho dravce... sumečka nebo štičku. :) Jinak místo je to opravdu nádherné a je zde klid. Nikdo vás neruší a hned u rybníčku je les, kam se dá jít případně na chvíli projít a třeba omrknout, jestli už nerostou houby. :) Člověk si musí od toho rybaření taky na chvíli odpočinout, když vám v noci bzučí jeden prut za druhým a jen co si dosednete už se zase zvedáte :D :)

Klidné místo, dřevěný přístřešek, ohniště hned u přístřešku, suchý záchod, super přístup. Je vidět, že to pana majitele stálo dost úsilí a dost úsilí do toho stále vkládá.

Byli jsme zde ke konci léta a k ránu už byla celkem zima.

Rybolov na Pohoří

Jozef Špes31.3.2022#kaprařina

Nadherné miesto pre rybárov,ktorý túžia ulovit trofejné kapre,chcu si užiť úžasné súboje z domácimi rybami,ktoré su neskutočne bojovné,poznajú každý "cm" v rybníku....Super pripravené rybárske stanoviska,ústretovosť,ochota a príjemné vystupovanie spravcu rybníka vám len sprijemnia pobyt pri vode.

Lanské rybníky

Zdeněk Svoboda22.3.2022

Hezké a klidné prostředí. Krasné a zdravé ryby. Se synem určitě zavítáme v letošním roce znovu.

Rybník U Jelena

mare vejrosta5.3.2022#kaprařina

2018 jsem na revír psal velmi pozitivní recenzy. Doba se změnila a tak musím napsat další. Na revír jsem jezdil jen párkrát do roka, kdy jsem sebou bral děti, případně si chtěl jen tak chvíli zachytat a mít vysokou pravděpodobnost větších ryb, případně četnost záběrů.
Po dvou návštěvách v roce 2021 můžu s klidem prohlásit, že byly definitivně poslední. Proč?
Z dřív docela milého rybníka je dnes akvárium, kde se dá chytat ze všech stran. Ryby nemají absolutně klid. Ve vodě není snad jediná vázka, žádný úkryt pro ryby, rákosí, lekníny - vůbec nic! Když je hezky, vypadá to tady jak na závodech. Všichni malou vodu zásobují nesmyslným množstvím krmení. Ryb je v rybníce hodně, ale když je vidíte, tak víte, že do roka je někdo vytáhne klidně desetkrát.
Na břehu navíc vyrůstají chatky k pronájmu, které jsou na sebe natlačené. Klid tady rozhodně nehledejte.
Dnes je revír tak maximálně dobrý na odpolední chytačku s rodinou, a vlastně ani to ne. Vůbec tady není bílá ryba, takže děti si s bičem nezachytají.
Továrna na peníze

Rybníky - Hrázky, Kelčany, Kozojídky

Jáchym Červený25.1.2022#kaprařina

Jeden z nejlepších revírů, které jsem kdy navštívil. Krásné prostředí, zarybnění, vstřícnost majitelů, zkrátka soukromý revír jak má vypadat. Proto kdo se rozmýšlí nad návštěvou tohoto revírů, nechť neváhá a vydá se právě sem.

Zarybnění, přístup k vodě, pravidla, vstřícnost majitelů, pruty neustále hrčí

Žádné

Pískovna Vejprnice PMP-Fishing

Slavo5.10.2021#kaprařina

Krásne místo. Jen ten hluk od dálnice, ale i na to si člověk zvykne. Ryby pěkné, zdravé a hodně 45 - 75 cm. Velké je potřeba vysedět 85cm+ Super, když chce člověk chytat a nejen sedět.

Rybník Hruškov

Zdenda Ďuriš27.9.2021#kaprařina #přívlač

Chytal jsem zde celý den a nic jsem nechytl. Ani čudlu. Dokonce nebyl ani jeden záběr, ani kopanec do prutu nic, po rybách jako by se zem slehla...
Zkoušel jsem všechno na kapry i dravce (boilies, pelety, kukuřice, pop up, rohlík, rotačky, plandavky, gumy.... Nic) zkoušel jsem chytat na krmítko i bez, měnit délku návazce i nahazovat jinam, taky bez úspěchu.
Ani ostatním rybářům to vůbec nebralo, každý vytáhl za den tak 1 rybu.
Nevím co se to děje, bylo ideální počasí i místo... (Byl jsem na místě č. 12)
Snad příště budu mít větší štěstí, zatím ale dávám jen 1*

Hezky udržovaná lovná místa

Příjemný pan správce

Neaktivita ryb, nebyl ani ťukanec do prutu

Zavřený stánek s občerstvením a rybářskými potřebami

Samkuv rybník

Zdenda Ďuriš26.9.2021#kaprařina

Nic moc...
možná počasí, nebo hodně rybářů u vody, špatná montáž...
Každopádně, za celý den jsme na 4 pruty ( byl jsem zde s kolegou ) vytáhli 4 kapry do 45cm (jeden byl dost ošklivě zraněný) a jednoho 60 cm, což je za mě poměrně málo...
Více větších ryb jsem vytáhl na svazovce za 1 odpoledne...
Zkusím to zde příště, snad to bude lepší, nepodceňuji a nedehonestuji tento rybník, ale dnes to nebylo dobrý...

Hezká příroda

Fajn prostředí

Posekaná tráva, dost místa na pruty

Cena povolenky

Malá vodní plocha/ moc rybářů

Ryby neberou

Rybník Buda

Jarda Hrobař11.9.2021#kaprařina

Krásný a udržovaný rybník dobrý přístup velká osádka ryb jsou tu krásné a zdravé ryby .................,...................................

Velká osádka ryb

12 ..... 1617>
NEJPŘÍVLAČ.cz - pouze to nejlepší na přívlač!NEJPŘÍVLAČ.cz - pouze to nejlepší na přívlač!