BESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybaveníBESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení

Recenze z lovu kaprů

12 ..... 1516>
Tylovský rybník

Jan Grätz26.11.2023#kaprařina

Velká spokojenost, krásné ryby, dobrá dostupnost dobré zázemí a služby. Jezdím sem rád a opakovaně. Můžu jen doporučit!

Tylovský rybník

Karel Knop26.11.2023#kaprařina

Nový pán , velké změny, dosazeno spoustu velkých kaprů a hlavně chyť a pusť. To tady chybělo. Doporučuji

Rybník Špindler

Kristian Matlas4.11.2023#kaprařina

Jeli jsme sem už po druhe a čím dál tim lepsí. Krásne jsme si zachital nejvjetší ryba 16,7kg a druhá nejvetsi 15kg prumerna velikost okoli 11kg

Správce chatky cena

Rybník Vyplatil

Patrik Profous10.10.2023#kaprařina

Krásné klidné prostředí, nádherné ryby, skvělý správce. Takto by se v jednoduchosti dal popsat tento soukromý revír. Po příjezdu na místo nám správce předal cenné rady k lovu, dal nám boilies, ne které jsou ryby v rybníce zvyklí. Strávili jsme zde celý víkend, kdy jsme si krásně zachytali.
Za mě bez jediné výtky a už se těšíme na další návštěvu.

Rybník Špindler

Robert Nemec1.10.2023#kaprařina

Pěkné místo na relax správce naprosto v pohodě a ryby jsou krásné a zdravé

Hoštecký rybník

Vladimír Cerny1.10.2023#kaprařina

Krásná,čistá ryba,14,5 kilo,věřím že tam bude více pokladu,velká spokojenost a klid

Samkuv rybník

Martin Veselý3.9.2023#kaprařina

Opětovně jsme se synem a jeho kamarádem navštívili Samkův rybník, a to ne necelých 24 hodin. Opět naprostá paráda ... dohromady cca 40 kaprů. Sám jsem jich chytil 14. Největší přišel po 3.hodině ranní a to s rovnými 90centimetry. Celkem dost kaprů okolo 70, 80 nebo i 85. Povedlo se i pár doubleu…
Opět mohu jen doporučit ...

Krásné ryby, krásné chytání

Aktuálně málo vody, některá lovná místa zavřená, voda zelená ... ale na počet úlovků to nemělo žádný vliv, takže vše OK.

Farský rybník

Martin Veselý28.8.2023#kaprařina

Tento revír jsem zatím navštívil jen 2x. Minulý rok jen na skok na pár hodin v dešti a nic moc…. Druhá návštěva mne však naprosto odrovnala. Chycena řada kapříků od 45-55cm, a pak nádherný jeseter 163cm a 31kg. Naprosto neopakovatelný zážitek. Háček bez protihrotu, dlouhé souboje a opakované úprky jesetera byly opravdu hodně adrenalinové …. Nakonec se povedlo jesetera unavit a vyzrát nad ním.
Určitě rád doporučím a sám ještě plánuji návštěvu, možná i na delší dobu než jen pár hodin.

Nádherná osádka jeseterů a vyz (některé i přes 2 metry). Krásné místo ….

Začínajíci revír, zatim naprosto bezkonkurenční ceny… (400kč za 24 hod)

Nutnost háčku bez protihrotu…. Do doby návštěvy tohoto revíru jsem háčky bez protihrotu ani neměl. Ale plně respektuji rozhodnutí správce, a používám….

Zatím návštěvnost asi nevyžaduje, ale na revíru zatím absence jakéhokoliv označení nebo vytyčení lovných míst.

Hold kdo dřív přijde, má právo volby místa….

Velký Mastník

Martin Veselý28.8.2023#kaprařina #přívlač

Pro naši skupinku kamarádů rybářů opravdu velké překvapení. Měli jsme na 4 dny pronajatý hausbot a byla to naprostá pecka.
Správci a jejich servis naprosto famózní. Eda je prostě borec…. Rady kde chytat, na co si dát pozor, stejně tak vychlazené pivo a jídlo i s dovozem
Hausbot perfektně vybavený, není co dodat. Určitě se ještě zastavíme.
Revír jsme našli v podstatě náhodou a jsme za to velmi rádi…

Famózní chytačka, krásné ryby, naprosto jedinečné zázemí luxusně vybaveného hausbotu, skvělé služby, rady i dovoz občerstvení a piva až na místo…

I přes možnost chytání na hausbotu až pro 6 rybářů, doporučuji 4 (optimální počet) plus případně další už nerybáři ( zůcodu omezeného prostoru pro držáky prutů a následnou manipulaci). Stejně tak doporučení vzít s sebou spíše menší pruty ????. Ale to je jen maličkost, jinak dokonalé místo ….

Samkuv rybník

Martin Veselý28.8.2023#kaprařina

Samkův rybník jsem již navštívil několikrát vždy jsem chytil několik ryb. Mám to kousek od domova, jezdím tedy i jen na necelý den. Samozřejmé vždy záleží na podmínkách a tom, zda se ryby chtěly podívat ven.
Několik návštěv to bylo o pár kaprech 4-6 kaprů, někdy třebas i 20-25 kaprů za pár hodin chytání. Lze chytit od malých až kapitální kousky kolem 80, 90 i 100cm.
Fajn paní správcová i správci samotní. Je vidět, že je to baví a dělají pro ryby maximum.
Určitě mohu doporučit. Je to velmi krásné a klidné místo. Jen jednou se mi stalo, že bylo plno. Jinak poměrně klidné chytání s pár rybáři okolo. Nyní funguje již označení lovných míst. Velikost chytacích míst je dostatečná.

Super místo na relaxaci, super ceny i domluva. Krásné a zdravé ryby.

Snad jen nemožnost zaplatit na místě nebo předem přes internet. Ale naštěstí to mam po cestě, takže zdržení minimální.

12 ..... 1516>
BESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybaveníBESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení