NEJPŘÍVLAČ.cz - pouze to nejlepší na přívlač!NEJPŘÍVLAČ.cz - pouze to nejlepší na přívlač!

Recenze z lovu kaprů

12 ..... 78>
Rpety - Hatě

Jaroslav Kajer4.1.2019#kaprařina

Já si na tento rybník nemohu stěžovat. Jezdím tam už 2 roky .. letos tam plánuju cestu též, a ne 1 nebo 2x.. Velké ryby berou všude.. kdo umí, umí.. Osobně tam mam chyceno několik kaprů nad 10.kg.. Přítel paní majitelky tam za mou návštěvu neměl nahozeno ani jednou .. :D :D Tak nevím co to tu je zase za keci.. Pár Jeseterů sem tam už také chytl .. a nikdy zamnou paní majitelka nepřišla a neradila mi co a jak mam dělat.. :D :D .. Za mě super zachytání.. kdo si chce zachytat at neváhá tam vyrazit.. :-)) ..DOPORUČUJI..

Rybník Nohavice

Jan Větrovec7.10.2018#kaprařina

Krásná voda hezké prostředí, slušně zarybněná voda,krásné čisté zdravé bojové ryby,spoustu kaprů přes 10kg kteří opravdu nedají nic zadarmo;-) vždy maximálně spokojený jak s chytaním tak hlavně s přístupem správců! Skvělí lidi kteří opravdu vědí co dělají a dělají to s láskou!Čisté udržované prostředí, vždy se rádi vracíme...

Příjemní a ochotný spravcove, hezké a čisté prostředí, krásné zdravé ryby.

Rybník Nohavice

Vítek Koudela6.10.2018#kaprařina

Krásné místo pro rybaření. I při -3 °C jsme za víkend nachytali 25 kaprů - největší měl 9 kg a v průměru kolem 5 kg. V rybníku jsou hodně bojovné ryby, takže o skvělé souboje není nouze. Přístup správce byl také skvělý, nic nebyl problém a se vším nám pomohl.
Určitě se sem ještě vrátíme.

Rybník Nohavice

Petr Šafařík23.9.2018#kaprařina

Rybník se nachází v klidném prostředí, v blízkosti je pouze místní komunikace, která ruší zcela minimálně. Dostalo se nám zde velmi milého a vstřícného přijetí, pár dobrých rad do začátku a po trošce papírování jsem byl jako v sedmém nebi. Lovná místa jsou opatřena schody a molem pro 2 rybáře, mola jsou nová a velmi pevná, značně usnadňující manipulaci s úlovky. Nad molem lze postavit i velký bivak, takže luxus. K dispozici je i ohniště nebo grill.´, nechybí ani WC (čisté a upravené).
Rybník je zarybněn výborně (tedy pokud nehledáte kapry nad 20kg). O kousky mezi 10 až 15kg není nouze, nejvíce kaprů co jsme ve dvou nachytali bylo kolem 70cm. Ryby jsou zde čisté, bez známek nemocí či poranění a co se mi nejvíce líbilo, že všechny byly aktivní a bojovné a to i ve vaničce :-)

Dostatek ryb, velmi vstřícný přístup majitelů, krásné zázemí, ticho.

V podstatě o žádném nevím, snad jen pro šílené lenochy - není přístup autem až k lovnému místu, ale na těch nejvíce 70m jsou zde zdarma k zapůjčení 2 kolečka, takže přesun materiálu pro 2 poživačné rybáře jako jsem já cca 15 minut času.

Jezero Velká Kopa

Monika Kvapilová16.9.2018#kaprařina

Vezeme si domu, naprostou uzasne zážitky, urcite se opet vratime…nase ulovky .-)

krásné prostředí

nic

Rybník Skřípov

ruda dvorský27.8.2018#kaprařina

revír je skvělý
až na tu vodu chitli jsme spoustu ryb tohle jsou jedny z nich

Daviďák

Jiří Kutálek26.8.2018#kaprařina

Super rybaření na malém rybníčku. Spolu s přítelkyní jsme zažili příjemný den v klidném a přívětivém prostředí. Na 1. Pohled malý a klidný rybník nabídl množství parádních úlovků. Děkujeme ☺

Rybolov Říčany

David Pokorný24.8.2018#kaprařina

Myslím si, že majtel by chtěl jenom rejžovat ale o rybník a ryby se nestará. Zrušil půldenní a nechal pouze denní za 400!!! Potom co odešel předešlý správce rybník vypadá katastroficky. A nemá ani přispůsobené stránky. Ceny nesouhlasí a píše "chyť a vezmi" a když sme tam byli nemohli sme si nic vzít. Ale ryby pěkné viz. foto.

Velké ryby

Všude se váleji odpadky

Odpadkové koše překypují

Všechno kolem se rozpadá

Neposekáno

Ryby hladové

Mrtvé ryby plavou ve vodě

Rybník U Jelena

Marek Vejrosta20.8.2018#kaprařina

Jezdím sem docela pravidelně už tři roky. Chystám pouze feeder. Super chytání. Jak uvidíte z fotek, jsou tu krásné ryby.
Ideání místo i na krátné vycházky k vodě!

Zdravé ryby (Kapr, Amur, Lín)

Množství záběrů bez nutnosti vnadit delší dobu

Bezproblémový přístup k vově

Občerstvení (o víkendech)

Perfektní majitel, se kterým se dá vždy dohodnout

Množství kapitálních kaprů - možná nemám jen štěsí, nebo je to dáno malou nástranou, ale můj rekord na revíru je kapr 85, několik dalších přes 80. Asi budou i větší, ale moc jich zatím nebude.

Málo stínu kolem vody, ale to určitě nikoho nezastraší

Daviďák

Milan Bártek5.8.2018#kaprařina

Parádní chytání na malém rybníčku. Chytal jsem cca 3 hodiny ve velkém vedru a i tak přišly pěkné záběry. Rozhodnë doporučuju všem, kdo chce v klidu, bez ostatních rybářů posedět u vody a pěkně si zachytat :)

Příjemné prostŕedí

Vhodné i pro začínající rybáře

12 ..... 78>
NEJPŘÍVLAČ.cz - pouze to nejlepší na přívlač!NEJPŘÍVLAČ.cz - pouze to nejlepší na přívlač!