BESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybaveníBESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení

Panský rybník Hodkov

Středočeský kraj, rozloha 9 ha

Způsoby lovu

Kaprařina"chyť a pusť"

Ryby

AmurCandátJeseterKaprLínOkounŠtikaTolstolobikÚhoř

Služby a parametry

Možnost pronájmu revíru jako celkuNoční lovObčerstveníParkovištěProdej rybářských potřebSprávce na místěStanyUbytování

Panský rybník Hodkov byl vybudován v letech 1650 - 1652 . Rozloha tohoto rybníka je 9 ha. Tento soukromý revír nabízí rybářům nadstandardní zarybnění se zaměřením na lov trofejních ryb. Pro maximální pohodlí rybářů se lov ryb provádí ze zastřešených mol vždy pro dva rybáře. Nabízíme občerstvení na hrázi rybníka, prodej rybářských potřeb, wc pro rybáře a samozřejmě kvalitní ubytování v plně vybavených chatách.
Rybářům nabízíme možnost intenzivního rybolovu po dobu 24 hodin. Chytá se na pevných zastřešených molech o rozměrech 3 x 7 metrů, vždy pro dva rybáře, které poskytují ochranu před nepříznivým počasím a pohodlnou možnost přespání na vestavěných lůžkách. Molo je dokonale přizpůsobeno pro komfortní rybolov dvou rybářů. Doporučujeme se vybavit spacím pytlem případně karimatkou. Rybí obsádka je pravidelně doplňována rybami tržními i trofejními.
Ke každému molu je upravena přístupová cesta a jsou od sebe dostatečně vzdálena pro zachování klidu a pohody rybářů. Mola jsou umístěna po obou stranách rybníka označena 1-9 les a 1-6 pod tratí, číslování mol začíná vždy od hráze rybníka.

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

Denní(24h)800 Kč
2 dny1 500 Kč
3 dny2 000 Kč
4 dny2 500 Kč
5 dnů3 000 Kč
6 dnů3 400 Kč
7 dnů3 800 Kč

Kontakt

tel. 604 340 932

Nacházíme se v obci Hodkov u Zruče nad Sázavou, 10 km od 56. km dálnice D1

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Průměrné hodnocení

4

Celkem 4 hodnocení

3 x
0 x
0 x
0 x
1 x

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Jiří Nedbal13.4.2020

Jezdím sem už čtyři roky a pokaždé super. Pan majitel je příjemný a pohodový. Někdy se na záběr čeká dýl, ale pokaždé to stojí za to.

David Veselý7.8.2016

Velké zklamání, už tam nikdy nepojedu!

Čisto

Docela drahé povolenky

Málo záběrů

Neochota správce

jan zaruba22.7.2015

dobrej rybolov v krasnem a klidnem prostredi,pekne ryby vcetne meho prvne uloveneho jesetera super zažitek URCITE TO STOJI ZA TO.

Ondřej Drobek21.11.2014

Maximální spokojenost, krásný a hlavně klidný prostředí, krásný a velký kousky ryb, suprovej majtel, nic tam člověku nechybí a je o něj bezvadně postaráno po všech stránkách....