Polský rybník

Středočeský kraj, rozloha 4 ha

Způsoby lovu

Kaprařina (1.4. - 31.10.)Sumcařina (1.4. - 31.10.)"chyť a pusť"

Ryby

AmurCandátKaprŠtikaSumec

Služby a parametry

Možnost pronájmu revíru jako celkuNoční lovParkovištěPůjčování lodíSprávce na místěStany

V našem rybníku na vás čeká velké množství ryb, především kaprů a amurů o váze 5 - 10 kilogramů. Průběžně také dosazujeme trofejní kapry mezi 15 až 20 kg, kterých je aktuálně v revíru necelých 40 kusů. V areálu je možné použít vlastní přístřešky, stany a bivaky.  Parkoviště u hráze rybníku.  Revír je otevřen nově - dříve jsme působili na rybníku Nohavice, přesunuli jsme se na větší revír včetně naší rybí osádky. Recenze z našeho předešlého působení najdete zde https://www.soukromerybarskereviry.cz/rybnik-nohavice.

V roce 2024 je rybník otevřen od dubna do konce října na 24 hodinové turnusy od 17:00 hodin. K našemu revíru a k našim návštěvníkům přistupujeme trochu jinak, než je někdy zvykem. Přijeďte se podívat a uvidíte...

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Kontakt

Český rybářský spolek
info@crs-sportovnirybolov.cz
tel.: 602 352 692, 774 202 240, 607 925 755, 721 567 036
https://www.crs-sportovnirybolov.cz/

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Průměrné hodnocení

5

Celkem 11 hodnocení

11 x
0 x
0 x
0 x
0 x

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Petr Videmann11.7.2024

Návrat na Polák téměř po 25 letech. Blížil se prodloužený víkend a kámoš říká, jedem na ryby. Polský rybník byla pro mě jasná volba. Věděl jsem že se voda změnila na soukromou a tudíž jsem očekával pěkné ryby a upravené břehy. Očekávání nezklamalo. Nádherný rybník v krásné klidné krajině kde není slyšet jediné auto, perfektní mola a krásné ryby. Třešničkou byla přítomnost sympaťáka správce Zdeňka, s kterým jsme prokecaly celý večer. Celkově jsme nadšení a budeme se rádi vracet. PETR

Matěj Kočovský15.5.2024

Zažili jsme jednu z nejkrásnějších rybářských výprav na Polském rybníku. Nádherná příroda, skvělý pan správce a hlavně opravdu nádherné zdravé ryby. Kapři jsou velice bojovní a vůbec se jim nechtělo z vody. I když je to od domova 150km, určitě se sem budeme vracet. Všem kaprařům můžeme upřímně doporučit. Ještě jednou děkujeme za parádní víkend.

Martin Hlaváček9.5.2024

Tento rybník si vybral syn jako svůj dárek k narozeninám a musím říct, že měl šťastnou ruku. Zkušení a příjemní rybáři včetně pana správce všude okolo, kteří pomohly mladému klukovi splnit si sen o chyceni velké ryby. Což to se mu splnilo bezezbytku a několikrát.
Moc Vám děkujeme a určitě se vrátíme.
Ať se daří, je vidět, že tomu ti lidé rozumí a dělají to s láskou.

Krásný, čistý a klidný revír

Super atmosféra

Perfektní správce

Nádherné a zdravé ryby

Hanka Březková5.5.2024

Na tenhle rybník se vzdy rádi vracíme. Ryby menší, větší, bojovný, žádná nuda???? Místa připravený, kluci příjemní a ochotní. Tenhle víkend naše první rybačka a rozhodně nás nezklamala, moc jsme si to užili???? Brzo ahoj, termíny máme objednaný????

Jiří Hlaváček5.5.2024

Skvělý víkend perfektně připravena lovná místa a výborne úlovky.
Zdeněk je fajn chlap ????určitě se vrátíme.
Moc díky
CT Berounka

Radek Tůma24.6.2023

V červnu jsme na víkend navštívili polský rybník. Byl to skvělý zážitek plný krásných rybářských úlovků podpořený skvělou atmosférou.
Doporučujeme všemi deseti prsty!
Mokrý Banditi

Zdeňkův kladný přístup

Příjemná atmosféra

Petr Vintr10.5.2023

Krásný revír v klidné přírodě . Pěkná velká lovná místa spousty prostoru na postavení bivaku. Ryb jsme nachytali spoustu různých velikostí největší byla 12,70 kg .Ochotný správci jako vždy .Už teď se těšíme na další návštěvu. Mohu Všem jen doporučit krásná voda se spoustou bojovných ryb.

Hanka Březková8.5.2023

Tyhle lidi vi, jak to dělat. Krásný vikend , spousta ryb, malých i velkých,,připravená místa. Budeme se rádi vracet, je to pohoda , někdy trošku adrenalinu. Kluci diky????????????

Milan Liprt1.5.2023

Skvělé místo, skvělý lidi, skvělá rybarina!!!
Doporučuji všem slušným rybářům co hledají klid, přírodu a parádní krásné ryby! Je to voda pro opravdové rybáře co hledají dobrodružství!

Prostě TOP!!!

Tomáš Bodinger24.4.2023

Na Polském rybníku jsme byli pouze jeden den, ale zachytali jsme si skvěle. Výborně upravené místo. Nachytali jsme kolem 20 kaprů od 5kg do 12,5kg. Poděkování patří milému a ochotnému správci, který nám přivezl a odvezl pomocí loďky věci na vzdálené místo. Už teď se těšíme na další návštěvu.

Zdenek Řeřicha17.4.2023

Krásný revír v klidné přírodě u hradu Krakovec .Super lovná místa spousty prostoru na postavení bivaku. Počasí nám moc nepřálo ale i to k rybařině patří .Ryb jsme nachytali cca 15 ks různých velikostí největší byla 10,50 kg .Přeji klukům správcům ať jim revír šlape a děla radost .Už teď se těším na další návštěvu.

prostě super rybník se super správci za super cenu :-)