BESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybaveníBESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení

Polský rybník

Středočeský kraj, rozloha 4 ha

Způsoby lovu

Kaprařina (1.4. - 31.10.)Sumcařina (1.4. - 31.10.)"chyť a pusť"

Ryby

AmurCandátKaprŠtikaSumec

Služby a parametry

Možnost pronájmu revíru jako celkuNoční lovParkovištěPůjčování lodíSprávce na místěStany

V našem rybníku na vás čeká velké množství ryb, především kaprů a amurů o váze 5 - 10 kilogramů. Průběžně také dosazujeme trofejní kapry mezi 15 až 20 kg, kterých je aktuálně v revíru necelých 40 kusů. V areálu je možné použít vlastní přístřešky, stany a bivaky.  Parkoviště u hráze rybníku.  Revír je otevřen nově - dříve jsme působili na rybníku Nohavice, přesunuli jsme se na větší revír včetně naší rybí osádky. Recenze z našeho předešlého působení najdete zde https://www.soukromerybarskereviry.cz/rybnik-nohavice.

V roce 2023 je rybník otevřen od úterý do neděle na 24 hodinové turnusy od 17:00 hodin. K našemu revíru a k našim návštěvníkům přistupujeme trochu jinak, než je někdy zvykem. Přijeďte se podívat a uvidíte...

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Kontakt

Český rybářský spolek
info@crs-sportovnirybolov.cz
tel.: 602 352 692, 774 202 240, 607 925 755, 721 567 036
https://www.crs-sportovnirybolov.cz/

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Průměrné hodnocení

5

Celkem 6 hodnocení

6 x
0 x
0 x
0 x
0 x

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Petr Vintr10.5.2023

Krásný revír v klidné přírodě . Pěkná velká lovná místa spousty prostoru na postavení bivaku. Ryb jsme nachytali spoustu různých velikostí největší byla 12,70 kg .Ochotný správci jako vždy .Už teď se těšíme na další návštěvu. Mohu Všem jen doporučit krásná voda se spoustou bojovných ryb.

Hanka Březková8.5.2023

Tyhle lidi vi, jak to dělat. Krásný vikend , spousta ryb, malých i velkých,,připravená místa. Budeme se rádi vracet, je to pohoda , někdy trošku adrenalinu. Kluci diky????????????

Milan Liprt1.5.2023

Skvělé místo, skvělý lidi, skvělá rybarina!!!
Doporučuji všem slušným rybářům co hledají klid, přírodu a parádní krásné ryby! Je to voda pro opravdové rybáře co hledají dobrodružství!

Prostě TOP!!!

Tomáš Bodinger24.4.2023

Na Polském rybníku jsme byli pouze jeden den, ale zachytali jsme si skvěle. Výborně upravené místo. Nachytali jsme kolem 20 kaprů od 5kg do 12,5kg. Poděkování patří milému a ochotnému správci, který nám přivezl a odvezl pomocí loďky věci na vzdálené místo. Už teď se těšíme na další návštěvu.

Zdenek Řeřicha17.4.2023

Krásný revír v klidné přírodě u hradu Krakovec .Super lovná místa spousty prostoru na postavení bivaku. Počasí nám moc nepřálo ale i to k rybařině patří .Ryb jsme nachytali cca 15 ks různých velikostí největší byla 10,50 kg .Přeji klukům správcům ať jim revír šlape a děla radost .Už teď se těším na další návštěvu.

prostě super rybník se super správci za super cenu :-)

o žádných nevím

Pavel Weingärtner4.3.2023

Polský rybník je naším druhým soukromým revírem. Přesunuli jsme sem naše aktivity z prvního revíru - rybníku Nohavice. Podívejte se na naše původní recenze zde na stránkách nebo mrkněte na náš web www.crs-sportovnirybolov.cz. Na Polský rybník se s námi přestěhovaly i naše ryby, tedy se s nimi můžete potkat znovu i zde. Doplnili jsme osádku o řadu nových ryb, usilovně pracujeme na úpravě lovných míst tak, jak by podle nás měla vypadat a těšíme se na vaši návštěvu v roce 2023. Děkujeme za přízeň a pomoc našim přátelům a zákazníkům.
Za správce rybníku - Pavel Weingärtner