BESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybaveníBESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení
Velký Mastník

Roman Veselý12.8.2023#kaprařina

Recenze na Velký Mastník

Ahoj,

Rybáři a rybářky .
Od 6.8. - 13.8. jsme byli na týdenní výpravě na rybníku Velký Mastník ještě s mim bratrem Lukášem .
Tento rybník jsme našel na internetu v tu dobu jsme byli na jiné soukromé vodě . A přišla myšlenka že je to pro nás kousek z Vlašimi a blízkého okolí že to zkusíme . Slovo dalo slovo a jeli jsme .
Přijeli jsme v neděli a počasí nic moc , trochu pršelo .
Ráno jsme se připravili a jeli .
Při příjezdu na rybník na nás na hrází čekal jeden ze správců jménem Eduard Poustka velké překvapení .
Dali jsme pivo a řeč .
Cca po hodině jsme přijeli na lovné místo číslo 10 .
Krásné a prostorné místo.
Dle informací berou ryby z druhého břehu . Ok zkusíme a uvidíme . Jelikož počasí nic moc stále déšť až do středy odpoledne . První ryby byli cca do 7kg . Říkám si , jak je to možné. Ale najednou přišel zlom a z út/st najednou cca co 1,5 hodina to ryba . Za tu noc jsme zdolal 6 kaprů od 9,5 kg do 19,5 kg . Říkám si super .
Cíl splněn . Člověk si musí rybu najít a hlavně na co půjdou . Nakonec se to rozjelo na jahodu a kraba od značky TB . Za mě super místo a super personál . Ochota , vstřícnost . Pokud jim čas dovolí , tak přijedou se zeptat jak se daří atd . Pokud chcete něco k jídlu tak můžu doporučit domácí guláš , gukasovou polívku nebo klobásu vše top . Jinak jsou i jiné nabídky ale tohle je pecka . Pivo 11 Svijany .
Kdo to má kousek sem nebo i z dálky tak neváhejte a přijeďte. Ryby jsou krásné , čisté a dost bojovné .
Za nás spokojenost . A nejsme tu na posled. Rybářina je krásná věc . Kort když tu poznáte fajn lidi . Jak personál tak kolegy rybáře z dalších míst .
Těšíme se na další výpravu .
Nejsme tu na posled .

Roman

BESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybaveníBESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení