Sumcový revír - Rybolov Pícha

Jihočeský kraj, rozloha 3 ha

Způsoby lovu

Kaprařina (1.4. - 31.11.)Přívlač (1.4. - 31.11.)Sumcařina (1.4. - 31.11.)"chyť a pusť"

Ryby

AmurJeseterKaprŠtikaSumec

Služby a parametry

Dokoupení rybLov z plavidelMožnost pronájmu revíru jako celkuNoční lovParkovištěPřístupné pro ZTPPůjčování lodíSprávce na místě

Můžete si tak užít naprosto nerušený pobyt u vody, odpočinout si od všedních starostí a díky nadstandardnímu zarybnění přijde na řadu i nemalá dávka toho správného rybářského adrenalinu.

Po celém obvodu rybníku se nacházejí pouze 2 lovná místa, která jsou od sebe vzdálena téměř 100 metrů, a to především z důvodu komfortu a soukromí. Hloubka v blízkosti hráze je 2,1 metru, která se postupně zvedá k protějšímu břehu. Průměrná hloubka je 1,5 metru. Kromě sumců, kterých se na naší vodě prohání přesně 67 kusů, Vám jistě udělá radost i slušná obsádka trofejních kaprů a amurů, která je doplněná bílou rybou, kterou se lze bavit při čekání na záběr.

Přejeme Vám příjemně strávený čas na naší sumcové vodě a ať to cinká.

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

Denní chyť a pusť24 hodin od 12:00 - 12:001 000 Kč

Kontakt

www.rybolov-picha.cz

info@rybolov-picha.cz

+420 606 306 542

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Průměrné hodnocení

5

Celkem 1 hodnocení

1 x
0 x
0 x
0 x
0 x

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Václav Tošer15.7.2024

Ubytování vybavenost na vysoké úrovni a pokud se návštěvníci budou chovat jako lidi, tak to nemá k dokonalosti daleko. Vyzkoušel jsem na všech mých pobytech chytání sumců i kaprů. Vlastník nám zapůjčil výborné vybavení a tak jsme byli s pobyty vždy spokojeni. Jezdím sem již tři sezony a pokaždé je něco pro nás nového, co nám vylepšuje pobyt. Osádka ryb je dostatečná a připraví každému krásná rána i večery u vody. Každému vřele doporučuji.

Krásná příroda, klid a blízkost Veselí n/L zajistí dobré zásobování.

Jedině špatné počasí, a na to se rybář umí připravit