BESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybaveníBESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení

Rybník Vrah - sportovní rybolov v Praze

Hlavní město Praha, rozloha 3.5 ha

Způsoby lovu

KaprařinaPřívlač"chyť a pusť"

Ryby

AmurCandátJeseterKaprLínOkounSivenŠtikaSumecÚhoř

Služby a parametry

ParkovištěSprávce na místě

SOUKROMÝ RYBÁŘSKÝ REVÍR PRO SPORTOVNÍ RYBOLOV V PRAZE

Rybník Vrah je umístěn v jihovýchodní části Hl . m. Prahy, v části Újezd u Průhonic, na severovýchodním okraji přírodní památky Milíčovský les.

Na místě původního starého rybníka byla v 80. letech minulého století provedena celková rekonstrukce hráze rybníka Vrah.

Rybník Vrah má rozlohu 3,5 hektaru. Maximální hloubka soukromého rybníku Vrah je v nejhlubších místech okolo 4-5 metrů. Rybník Vrah je průtočná nádrž napájená vodou z Miličovského potoka.

I když se soukromý revír Vrah nachází v Praze, tak přesto zde najdete nádhernou a čistou přírodu, která rybářům nabízí klidný a odpočinkový rybolov plný rybářských zážitků. Cesta k revíru je velice jednoduchá a k rybníku se pohodlně dostanete i autem , u rybníku se nachází pakrovistě.

Rybník je ideální pro provozování sportovního rybolovu v Praze. Na revíru se chytá maximálně na dva pruty, anebo při vláčení či muškaření na 1 udici.

Rybník nabízí jedinečnou rybářskou atmosféru. V jeho okolí rostou husté lesy, přičemž i břehy rybníku Vrah jsou hustě zarostlé, například keři ve vodě nebo rákosím. Toto rybářské prostředí proto slibuje klidný a odpočinkový lov plný rybářských dobrodružství. Na revíru se nachází 8 lovných míst, kde je možné nočního rybolovu. Na středu rybníka se nachází porostlý ostrov.

Zarybnění rybníka je velmi bohaté, můžete zde ulovit velké kapry, amury či jesetery. Milovníci vodních predátorů, zde mohou ulovit kapitální štiky, candáty, sumce a siveny americké.

s Vašemi úlovky se můžete pochlubit i u nás na webu. Vaše příspěvky budeme postupně nahrávat do naší galerie.

Fotografie posílejte na martin.lukas@rybnikvrah.cz

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

Půl denní6 hod200 Kč
Denní12 hod350 Kč
Den/Noc24 hod450 Kč
možnost zapůjčení podložkyvratná záloha - 350Kč50 Kč
možnost zapůjčení podběrákuvratná záloha 500 Kč50 Kč
wc0 Kč
Prodej desinfekce(je v povinné výbavě)120 Kč

Kontakt

web: www.rybnikvrah.cz

Praha 554 728, Újezd u Průhonic
Parcelní číslo 657/1

Vedoucí provozu
Martin Lukáš
+420 778 406 420
martin.lukas@rybnikvrah.cz

Objednávky rybolovu alespoň den předem na
+420 777 536 795

Objednávky – prodej povolenek
+420 777 536 795


Mapa

Uživatelské recenze revíru

Průměrné hodnocení

2.3

Celkem 3 hodnocení

1 x
0 x
0 x
0 x
2 x

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Tony Blüml9.5.2018

Obsluha neuvěřitelná aniž by něco řekl sedl jsem si na místo kde jsem vše rozbalil a po půl hodině když už jsem měl nahozýno tak přišel ze ať okamžitě vypadnu že je to místo majitele přitom to tam je normálně očíslované jako místo na chytani, šel jsem na jiné místo a tahal jsem pouze malé kapříky, co jsem se dozvěděl tak velké ryby už jsou většinou vybrané od pytláků za mě nikdy víc

Sergey Fedorinin22.4.2018

Hrozná služba! Velmi zklamaný! Majitel byl hrubý a bez pomoci!

ondrej lundak10.9.2015

super jsem si zachytal po pětileté pauze od rybareni same zabery 3kapri jednoduše na kukurici muzu doporucit kapry si tam clovek rozhodne zachyta

snadny pristup, pratelsky spravce, po celou dobu nahozeni zabery