Rybník Nohavice

Středočeský kraj, rozloha 2 ha

Způsoby lovu

Kaprařina (1.4. - 30.10.)"chyť a pusť"

Ryby

AmurJeseterKapr

Služby a parametry

Možnost pronájmu revíru jako celkuNoční lovParkovištěPřístupné pro ZTPProdej rybářských potřebSprávce na místěStanyUbytování

V našem rybníku na vás čeká velké množství ryb, především kaprů a amurů o váze 5 - 10 kilogramů. Průběžně také dosazujeme trofejní kapry mezi 15 až 20 kg, kterých je aktuálně v revíru necelých 40 kusů. V areálu je možné použít vlastní přístřešky, stany a bivaky. V roce 2020 je rybník otevřen jen na dva 24 hod. turnusy od pátku 18:00 do neděle 18:00 hodin. K našemu revíru a k našim návštěvníkům přistupujeme trochu jinak, než je zvykem. Přijeďte se podívat a uvidíte...

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

Denní chyť a pusť500 Kč

Kontakt

Český rybářský spolek
info@crs-sportovnirybolov.cz
tel.: 602 352 692, 774 202 240, 607 925 755
https://www.crs-sportovnirybolov.cz/

GPS:N 49°50.30138', E 13°55.99353'

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Průměrné hodnocení

5

Celkem 16 hodnocení

16 x
0 x
0 x
0 x
0 x

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Michael Vávra27.7.2021

Chtěl jsem na víkend se synem na jeho první kaprařskou výpravu se spaním v bivaku menší revír s "rodinným" přístupem a trefil jsem do černého. Služby, ochota správce, zázemí a samozřejmě samotná voda na jedničku. Skvěle jsme si zachytali - žádní obři, ale víme, že i ti tam jsou.
Děkujeme a těšíme se zase příště, protože sem se budeme rádi vracet.

Jan Malý20.6.2020

Naprostá spokojenost se vším. Ryby jsou ve skvělé kondici, pro správce není nic problém. Sice jsme toho nenachytali tolik co kluci vedle, ale jistě se sem ještě vrátíme. Mohu jen doporučit.

Klidná voda

Ryby v kondici

Super správci

Václav Černý19.5.2020

Ahoj kolegové rybáři. Na tuto vodu jsem byl pozván a vůbec jsem nevěděl co čekat. Po příjezdu nás čekal velmi vstřícný správce Pavel a o pár minut později Tomáš. Po krátkém povídání jsem věděl, že revír je dělaný srdcem. Nádherné čisté a upravené prostředí ve velmi klidné přírodě. Naše chytání mohlo začít. Za 3 dny našeho chytání se povedlo přes 20 ryb od 4kg až po 17,5kg. I přes velké změny v počasí a ryb ve tření to byl nejlepší zážitek od vody co jsem zažil. Velké poděkování správcům za jejich výborně odváděnou práci. Rybník Nohavice je TOP. Budu se vracet jak jen to bude možné. Venca

Krásné prostředí

Nádherné ryby

Super správci

Jan Větrovec26.12.2019

Mužů všem jen doporučit a také tak rad dělám tanto soukromí revír je pro mně taková srcovka z několik rybářů se stali mojí kamarádi a tak společně navštěvujeme tento revír na kterém se vždy dobře bavíme za to patří velké DÍK!! správcům Tomaš,Zdeněk,Pavel. bez těchto lidí by tento revír nebyl! Takoví jaký je jsou to lidi kteří to dělají opravdu na 110% asi už není co více říct jen to že tento soukromí revír stojí za to aby ste ho navštívili v roce 2020..přidávám par ulovku za rok 2019...

K Zapůjčení:podložky,kolečka na přepravu na lovná místa Č:3-4-5-6

Čisté a klidně prostředí

Udržované WC

Prodej rybářských potřeb

Dostupnost obchodu do cca 4km

Tak ty nejsou každý pozná sám...

Martin Ondráček5.9.2019

Raději bych dal 1 hvězdičku,aby u Vás nebylo stále plno,protože je to u Vás výborné..:-D....ale nelze jinak. Super parta kluků,co se tomu začala věnovat na 110%..vždy se k Vám rád vrátím. Pěkné zdravé ryby! Chlapi,jen tak dál..díky.

Klídek,pohoda,příjemní majitelé.

Bez příjezdu k místu, pěkně do teplejch lenoši..:-) - k půjčeni jsou ale 2 kolečka. Za mě zápory žádné..;-)

Pavel Macho5.8.2019

Tento revír můžeme ze synem oba vřele doporučit.Majitel Zdeněk jak všichni píší je
opravdu sympaták.Ryby v super kondici ,čisté ,neponičené.Revír je krásně čistý ,lovná místa jsou super rozmístěná.Na tuhle vodu se rádi vrátíme.

Opravdu výborně zarybněné

Radek Geyer20.6.2019

Můžu všem jen doporučit, krásný a dost dobře udržovaný revír. Všude kolem klídek a čisto. Byl jsem tady s deseti letým synem a jeho kamarádem od pátku do neděle a můžu říct že to byl pro ně zážitek. Zarybněnost je Top. A správce Pavel??? Co dodat chlap na svém místě . Byli jsme tady poprvé a při dalším volnu jedem zas.

Miroslav Paták10.6.2019

Krásné čisté prostředí.... velmi vstřícný majitel který rád poradí a jeho oblíbeným sloganem je "tady odtud nikdo bez ryby neodjede a proto udělám maximum".…..????...Voda je jak pro začátečníky tak pro pokročilé rybáře.....byl sem v době tření a i tak se mi povedlo pár hezkých ryb....a vedle chytali kluci kolem 10let kteří na krmítko a foukačku vytáhli každý tak 10 kousků.... Takže doporučuji a určitě se rád vrátím.

Velmi slušná zarybněnost,krásné čisté prostředí, vstřícný a ochotný pan majitel.

Patrik Rajmon7.5.2019

tak jsem jsi pronajali cely rybník a musim uznat ze to byla moc paradni vikend krasné
ryby velice ochotní spravcové podarilo se nekolik ryb 10+ a mnoho dalších a tak jiz mame rezervaci na srpen vrele doporucuji

Patrik Rajmon7.5.2019

tak jsem jsi pronajali cely rybník a musim uznat ze to byla moc paradni vikend krasné
ryby velice ochotní spravcové podarilo se nekolik ryb 10+ a mnoho dalších a tak jiz mame rezervaci na srpen vrele doporucuji

Jan Větrovec7.10.2018

Krásná voda hezké prostředí, slušně zarybněná voda,krásné čisté zdravé bojové ryby,spoustu kaprů přes 10kg kteří opravdu nedají nic zadarmo;-) vždy maximálně spokojený jak s chytaním tak hlavně s přístupem správců! Skvělí lidi kteří opravdu vědí co dělají a dělají to s láskou!Čisté udržované prostředí, vždy se rádi vracíme...

Příjemní a ochotný spravcove, hezké a čisté prostředí, krásné zdravé ryby.

Vítek Koudela6.10.2018

Krásné místo pro rybaření. I při -3 °C jsme za víkend nachytali 25 kaprů - největší měl 9 kg a v průměru kolem 5 kg. V rybníku jsou hodně bojovné ryby, takže o skvělé souboje není nouze. Přístup správce byl také skvělý, nic nebyl problém a se vším nám pomohl.
Určitě se sem ještě vrátíme.

Petr Šafařík23.9.2018

Rybník se nachází v klidném prostředí, v blízkosti je pouze místní komunikace, která ruší zcela minimálně. Dostalo se nám zde velmi milého a vstřícného přijetí, pár dobrých rad do začátku a po trošce papírování jsem byl jako v sedmém nebi. Lovná místa jsou opatřena schody a molem pro 2 rybáře, mola jsou nová a velmi pevná, značně usnadňující manipulaci s úlovky. Nad molem lze postavit i velký bivak, takže luxus. K dispozici je i ohniště nebo grill.´, nechybí ani WC (čisté a upravené).
Rybník je zarybněn výborně (tedy pokud nehledáte kapry nad 20kg). O kousky mezi 10 až 15kg není nouze, nejvíce kaprů co jsme ve dvou nachytali bylo kolem 70cm. Ryby jsou zde čisté, bez známek nemocí či poranění a co se mi nejvíce líbilo, že všechny byly aktivní a bojovné a to i ve vaničce :-)

Dostatek ryb, velmi vstřícný přístup majitelů, krásné zázemí, ticho.

V podstatě o žádném nevím, snad jen pro šílené lenochy - není přístup autem až k lovnému místu, ale na těch nejvíce 70m jsou zde zdarma k zapůjčení 2 kolečka, takže přesun materiálu pro 2 poživačné rybáře jako jsem já cca 15 minut času.

Jiří Radocha24.7.2018

Krásná voda, klidné prostředí s perfektní dostupnost. O okolí rybníka i o rybník je dobře postaráno. Ryby berou. Ryby zdravé a bojovné. Největší úlovek měl deset kilo. Krásně sme si to užili. Kluci, co rybník mají jsou sympaťáci. Určitě jsme na Nohavici nebyli naposledy.

Ondra19.6.2018

Krásná klidná a opravdu slušně zarybněná voda s trofejními rybami, a to nemyslím jen kapry!
Chytá se na více než na půlce rybníka a to jak ze břehu, tak ze zakotvených mol, kde máte opravdu soukromí k lovu, druhá část je zarostlá a nepřístupná.
Jak u zmíněných mol, tak i kolem břehu je dost místa na bivaky a na hrázi jsem v pohodě zaparkoval i s obytným přívěsem.
Nohavice je kousek od Plzně, krásné místo, dostatek soukromí, spousta ryb a kluci, kteří tomu rozumějí!

Vláďa17.6.2018

Krásné prostředí, klidné, tiché a pohodové místo. Rybník je dobře zarybněn, za velmi krátkou dobu jsem chytil pět kapříků, z toho dva s váhou okolo 10 kg.