Rybník Nohavice

Středočeský kraj, rozloha 2 ha

Způsoby lovu

Kaprařina (1.4. - 30.11.)Muškaření (1.4. - 30.11.)"chyť a pusť"

Ryby

AmurJeseterKapr

Služby a parametry

Možnost pronájmu revíru jako celkuNoční lovParkovištěPřístupné pro ZTPProdej rybářských potřebSprávce na místěStanyUbytování

V našem rybníku na vás čeká velké množství ryb, především kaprů o váze 4–8 kilogramů a několik desítek amurů. Průběžně dosazujeme trofejní kapry o váze mezi 10 až 15 kg. Čas od času vás také překvapí záběr některého z jeseterů o hmotnosti o mezi 8 - 18 kilogramy. V areálu je možné použít vlastní přístřešky, stany a bivaky. V roce 2018 je možné rybník využít jen od pátku 18:00 do neděle 18:00 hodin.

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

Denní chyť a pusť350 Kč

Kontakt

Český rybářský spolek
info@crs-sportovnirybolov.cz
tel.: 602 352 692, 774 202 240, 724 922 058
https://www.crs-sportovnirybolov.cz/

GPS:N 49°50.30138', E 13°55.99353'

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Průměrné hodnocení

5

Celkem 6 hodnocení

6 x
0 x
0 x
0 x
0 x

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Jan Větrovec7.10.2018

Krásná voda hezké prostředí, slušně zarybněná voda,krásné čisté zdravé bojové ryby,spoustu kaprů přes 10kg kteří opravdu nedají nic zadarmo;-) vždy maximálně spokojený jak s chytaním tak hlavně s přístupem správců! Skvělí lidi kteří opravdu vědí co dělají a dělají to s láskou!Čisté udržované prostředí, vždy se rádi vracíme...

Příjemní a ochotný spravcove, hezké a čisté prostředí, krásné zdravé ryby.

Vítek Koudela6.10.2018

Krásné místo pro rybaření. I při -3 °C jsme za víkend nachytali 25 kaprů - největší měl 9 kg a v průměru kolem 5 kg. V rybníku jsou hodně bojovné ryby, takže o skvělé souboje není nouze. Přístup správce byl také skvělý, nic nebyl problém a se vším nám pomohl.
Určitě se sem ještě vrátíme.

Petr Šafařík23.9.2018

Rybník se nachází v klidném prostředí, v blízkosti je pouze místní komunikace, která ruší zcela minimálně. Dostalo se nám zde velmi milého a vstřícného přijetí, pár dobrých rad do začátku a po trošce papírování jsem byl jako v sedmém nebi. Lovná místa jsou opatřena schody a molem pro 2 rybáře, mola jsou nová a velmi pevná, značně usnadňující manipulaci s úlovky. Nad molem lze postavit i velký bivak, takže luxus. K dispozici je i ohniště nebo grill.´, nechybí ani WC (čisté a upravené).
Rybník je zarybněn výborně (tedy pokud nehledáte kapry nad 20kg). O kousky mezi 10 až 15kg není nouze, nejvíce kaprů co jsme ve dvou nachytali bylo kolem 70cm. Ryby jsou zde čisté, bez známek nemocí či poranění a co se mi nejvíce líbilo, že všechny byly aktivní a bojovné a to i ve vaničce :-)

Dostatek ryb, velmi vstřícný přístup majitelů, krásné zázemí, ticho.

V podstatě o žádném nevím, snad jen pro šílené lenochy - není přístup autem až k lovnému místu, ale na těch nejvíce 70m jsou zde zdarma k zapůjčení 2 kolečka, takže přesun materiálu pro 2 poživačné rybáře jako jsem já cca 15 minut času.

Jiří Radocha24.7.2018

Krásná voda, klidné prostředí s perfektní dostupnost. O okolí rybníka i o rybník je dobře postaráno. Ryby berou. Ryby zdravé a bojovné. Největší úlovek měl deset kilo. Krásně sme si to užili. Kluci, co rybník mají jsou sympaťáci. Určitě jsme na Nohavici nebyli naposledy.

Ondra19.6.2018

Krásná klidná a opravdu slušně zarybněná voda s trofejními rybami, a to nemyslím jen kapry!
Chytá se na více než na půlce rybníka a to jak ze břehu, tak ze zakotvených mol, kde máte opravdu soukromí k lovu, druhá část je zarostlá a nepřístupná.
Jak u zmíněných mol, tak i kolem břehu je dost místa na bivaky a na hrázi jsem v pohodě zaparkoval i s obytným přívěsem.
Nohavice je kousek od Plzně, krásné místo, dostatek soukromí, spousta ryb a kluci, kteří tomu rozumějí!

Vláďa17.6.2018

Krásné prostředí, klidné, tiché a pohodové místo. Rybník je dobře zarybněn, za velmi krátkou dobu jsem chytil pět kapříků, z toho dva s váhou okolo 10 kg.