Rybník Jetenovice

Plzeňský kraj, rozloha 1.6 ha

Způsoby lovu

"chyť a pusť"

Ryby

AmurCejnKaprŠtikaSumec

Služby a parametry

Lov z plavidelMožnost pronájmu revíru jako celkuNoční lov

Tento privátní revír si lze pronajmout jen jako celek, protože jsem za těch deset let co je rybník obnovený zjistil, že soukromí a soukromí s rodinou a přáteli je to nejlepší, jak trávit volný čas.

Tento rybník má dlouhou historii, která sahá k začátkům 17. století. Téměř 100 let byl rybník vypuštěný jen s torzem hráze, kdy malý kousek byl zakomponován do nové. Nová hráz vytvořila ještě jeden malý rybníček cca 0.3 ha, který slouží jako chovný a ryby se po třech letech dávají do velkého. I zde je možné si zachytat menší kapříky, líny a amury. Ideální pro děti. Ve větším rybníku jsou ryby od 2-13 kg kapr a amur, sumci i kolem 160cm, štiky až 125cm. Přesné množství a velikosti ryb je pouze přibližný, tyto údaje jsou jen to co se zde opravdu ulovilo. Rybník je na Březovým potoku do kterého se vypouští několik rybníků. Monitorován je tedy pouze tak to co ulovíme a pustíme, nijak s vypouštěním do budoucna neuvažuji. V tuto chvíli a zřejmě do začátku léta je možný lov jen na hrázi. Pustil jsem se do stavby přírodního přístřešku zakomponovaného do stráně s porostlou zelenou střechou, aby nemuseli být používané stany a bivaky.

Oheň a parkování pouze na dohodnutém místě. Toto místo je k dispozici poměrně omezeně, protože zde s rodinou a přáteli trávím téměř veškerý volný čas, proto je velmi důležité rezervaci provést co nejdříve, aby jsme se dohodli na Vámi preferovaném termínu. K dispozici je klasická kadibouda (nová), po dohodě je možné napustit pitnou vodu do nádob na umytí cca1km od rybníku. Není zde elektřina ani pitná voda a sprcha je v 8km vzdáleném městě Horažďovice. Kauce 3500 kč. která bude vrácena při předání uklizeného a neponičeného prostoru, kdy odpadky si odvážíte. Čas příjezdu a odjezdu na vzájemné dohodě, minimální doba pronájmu jsou dva dny.Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

víkend, týden, prodloužený víkendnonstop, děti do 12. let zdarma, do 18. let 500 kč, ceny jsou za 24 hodin1 500 Kč

Kontakt

771212220, pilot.czech@yahoo.cz + v kopii prosím držet romana.hojsakova@seznam.cz

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Tento revír zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.