BESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybaveníBESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení

Rybník Jetenovice

Plzeňský kraj, rozloha 2 ha

Způsoby lovu

"chyť a pusť"

Ryby

AmurCejnKaprŠtikaSumec

Služby a parametry

Lov z plavidelMožnost pronájmu revíru jako celkuNoční lovStany

Tento privátní revír si lze pronajmout jen jako celek, žádní další rybáři, protože jsem za ty roky co je rybník obnovený zjistil, že soukromí a soukromí s rodinou a přáteli je to nejlepší, jak trávit volný čas. 

Tento rybník má dlouhou historii, která sahá k začátkům 17. století a byl v majetku rodu Kinských. Téměř 100 let byl rybník vypuštěný jen s torzem hráze, kdy malý kousek byl zakomponován do nové. Opět se ho podařilo napustit po kompletní rekonstrukci v roce 2010. Původní hráz vytvořila ještě jeden malý rybníček cca 0.3 ha, který slouží jako chovný a ryby se po třech letech dávají do velkého. I zde je možné si zachytat menší kapříky, líny a amury. Ideální pro děti. Ve větším rybníku jsou kapr a amur cca 2-15kg ??, sumci i kolem 160cm ?? štiky až 125cm. Přesné množství a velikosti ryb je pouze přibližný, tyto údaje jsou jen podle toho co se zde opravdu ulovilo. S vypouštěním do budoucna neuvažuji. Postavil jsem zde přírodní přístřešek zakomponovaný do stráně s porostlou zelenou střechou, aby jste nemuseli stavět stany a bivaky, ale na dohodnutém místě není problém bivaky postavit.

Po dohodě mohu zdarma vysvětlit a ukázat různé techniky lovu, zapůjčit jeden sumcový prut (montáž, zavezení nástrahy, postavení prutu do stojanu,  asistence u zdolání sumce).

Oheň a parkování pouze na dohodnutém místě. Toto místo je k dispozici poměrně omezeně, protože zde s rodinou a přáteli trávím téměř veškerý volný čas, proto je velmi důležité rezervaci provést včas, aby jsme se dohodli na Vámi preferovaném termínu. K dispozici je klasická kadibouda (nová), po dohodě je možné napustit pitnou vodu do nádob na umytí cca1.5km od rybníku. Není zde elektřina, jen solární osvětlení,  není zde  pitná voda a sprcha. Kauce  je vyžadována, když je o daný termín více zájemců. Čas příjezdu a odjezdu na vzájemné dohodě, minimální doba pronájmu jsou dva dny.

 

 

 

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

24hodnonstop, dítě do 15. let zdarma, do 18. let 350kč, ceny jsou za 24 hodin na osobu. Nad deset dospělých dohoda na kpl ceně. Cena je za každého dospělého i když nerybaří, zdarma max dvě děti na dospělého. Den příjezdu a odjezdu za 50%1 500 Kč

Kontakt

771212220, rybnikjetenovice@gmail.com

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Průměrné hodnocení

5

Celkem 1 hodnocení

1 x
0 x
0 x
0 x
0 x

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Lukáš Martin7.4.2022

Byly jsme zde ke konci léta roku 2021 a bylo to naprosto perfektní. Chytali jsme na feeder a také klasicky na těžko na kapříky. Úlovků jsme měli opravdu mnoho. Kapři od 35cm výše a nějakej pěknej macek nám to urval. :/ Musíme se sem zase vrátit a pokořit ho! :D Kromě kaprů jsme vytáhli i nějakého toho lína a plotici. Letos v létě 2022 se sem zase chystáme a tentokrát chceme zkusit i nějakého toho dravce... sumečka nebo štičku. :) Jinak místo je to opravdu nádherné a je zde klid. Nikdo vás neruší a hned u rybníčku je les, kam se dá jít případně na chvíli projít a třeba omrknout, jestli už nerostou houby. :) Člověk si musí od toho rybaření taky na chvíli odpočinout, když vám v noci bzučí jeden prut za druhým a jen co si dosednete už se zase zvedáte :D :)

Klidné místo, dřevěný přístřešek, ohniště hned u přístřešku, suchý záchod, super přístup. Je vidět, že to pana majitele stálo dost úsilí a dost úsilí do toho stále vkládá.

Byli jsme zde ke konci léta a k ránu už byla celkem zima.