BESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybaveníBESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení

Rybniční hospodářství Doležal Trpišov - sportovní rybolov pro rodiny s dětmi na rybníku Horní

Pardubický kraj, rozloha 0.1 ha

Způsoby lovu

KaprařinaPřívlač"chyť a pusť"

Ryby

AmurCandátKaprLínOkounŠtika

Služby a parametry

Dokoupení rybLov z plavidelMožnost pronájmu revíru jako celkuObčerstveníParkovištěPřístupné pro ZTPSprávce na místě

Děláme, co nás baví, naplňuje a velice si vážíme parádní zpětné vazby. Děkujeme za Vaši přízeň a tímto Vás srdečně zveme na návštěvu našeho RODINNÉHO RYBNIČNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ V TRPIŠOVĚ, kde pokračujeme v rodinné tradici a šlépějích našeho dědečka pana JOSEFA DOLEŽALA a věnujeme se poctivému, tradičnímu chovu ryb.

Jak zkušený rybář, tak i začátečník je u nás vítán. Nemusíte mít rybářský lístek ani své vybavení. Zapůjčíme Vám vše co je k rybařině potřeba. Rádi se Vám budeme plně věnovat a poradíme jak na to.

Pokud si tedy chcete i vy zkusit zarybařit a zažít skvělý rodinný zážitek v soukromí s Vašimi dětmi v CHKO Železné hory u vody na rybách, nebo si kdykoliv během roku koupit čerstvou chutnou rybu z našeho vlastního chovu a tu si v rámci Vašeho pobytu u nás přímo na hrázi rybníka HORNÍ v krásné přírodě CHKO ugrilovat, tak neváhejte a rezervujte si svůj termín.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Petrův zdar přeje Ludvík Doležal.

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

5-ti hodinová povolenka (Po - Ne)Platnost 5-ti hodinové povolenky začíná nejdříve v 8:00 a končí vždy nejpozději bez ohledu na čas příjezdu ve 20:00! Dospělá osoba 500 Kč, děti 250 Kč = jeden prut, způsob rybolovu chyť a pusť, vždy jednoduchý návazec, háček bez protihrotu, podložka nutností! Nemusíte mít rybářský lístek ani své vybavení vše Vám rádi poskytneme. Nerybařící doprovod 100 Kč. REZERVACI VAŠEHO TERMÍNU CHYTÁNÍ NA RYBNÍKU HORNÍ V ÚPLNÉM SOUKROMÍ VČETNĚ PLATBY PROVEĎTE PŘEDEM NA E-MAILU RYBY.DOLEZAL@EMAIL.CZ - č.ú.: 1022311461/5500 Po připsání peněz na účet Vám obratem zašleme na e-mail potvzení o Vaší rezervaci včetně povolenky vydané na Vaše jméno, kterou předložíte při Vašem příjezdu.500 Kč

Kontakt

U NÁS LZE ZAŽÍT PARÁDNÍ RODINNÝ RELAX V KRÁSNÉ PŘÍRODĚ CHKO ŹELEZNÝCH HOR - CELÝ RYBNÍK HORNÍ POUZE PRO VÁS - TEDY ÚPLNÉ SOUKROMÍ U VODY NA RYBÁCH. Cena 500 Kč za dospělou osobu, děti 250 Kč, nerybařící doprovod 100 Kč - nutná rezervace a platba předem na e-mailu: ryby.dolezal@email.cz - č.ú.: 1022311461/5500 Rádi se Vám budeme plně věnovat - Těšíme se na Vaši návštěvu! NA PŘÁNÍ LZE VYSTAVIT DÁRKOVÝ POUKAZ PRO VAŠE BLÍZKÉ ;-) v případě potřeby nás kontaktujte na níže uvedeném kontaktu - Děkujeme!

Najdete nás 20 km jižně od Pardubic v malé obci Trpišov nedaleko města Slatiňany.

GPS Loc: 49°88'84.894"N, 15°79'87.900"E

KONTAKT NA HOSPODÁŘE: Ludvík Doležal - tel.: 776 015 352, e-mail: ryby.dolezal@email.cz

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Průměrné hodnocení

5

Celkem 1 hodnocení

1 x
0 x
0 x
0 x
0 x

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Roman Mornštejn23.10.2017

Maximální spokojenost,doporučuji pro rodiče s dětmi a strašně ochotný p.Doležal. Už se těšíme na další chytání.

Vše vynikající.

Nic jsem nezjistil,snad jen že to pořád bralo!!!!!!!