BESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybaveníBESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení

Rybniční hospodářství Doležal Trpišov - sportovní rybolov na rybníku Horní

Pardubický kraj, rozloha 0.1 ha

Způsoby lovu

KaprařinaPřívlač"chyť a pusť"

Ryby

AmurCandátKaprLínŠtika

Služby a parametry

Dokoupení rybSprávce na místě

Děláme, co nás baví, naplňuje a velice si vážíme parádní zpětné vazby. Děkujeme za Vaši přízeň a tímto Vás srdečně zveme na návštěvu našeho RODINNÉHO RYBNIČNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ V TRPIŠOVĚ, kde pokračujeme v rodinné tradici a šlépějích našeho dědečka pana JOSEFA DOLEŽALA a věnujeme se poctivému, tradičnímu chovu ryb.

Jak zkušený rybář, tak i začátečník je u nás vítán. Nemusíte mít rybářský lístek ani své vybavení. Zapůjčíme Vám vše co je k rybařině potřeba. Rádi se Vám budeme plně věnovat a poradíme jak na to.

Pokud si tedy chcete i vy zkusit zarybařit a zažít skvělý rodinný zážitek v soukromí s Vašimi dětmi či přáteli v CHKO Železné hory u vody na rybách, nebo si kdykoliv během roku koupit čerstvou chutnou rybu z našeho vlastního chovu a tu si v rámci Vašeho pobytu u nás přímo na hrázi rybníka HORNÍ v krásné přírodě CHKO ugrilovat, tak neváhejte a rezervujte si svůj termín.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Petrův zdar přeje Ludvík Doležal.

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

Denní CHYŤ A PUSŤ od 8 do 20 hodinJedna osoba 500 Kč = jeden prut, způsob rybolovu chyť a pusť, vždy jednoduchý návazec, háček bez protihrotu, podložka nutností! REZERVACI VAŠEHO TERMÍNU CHYTÁNÍ NA RYBNÍKU HORNÍ V ÚPLNÉM SOUKROMÍ VČETNĚ PLATBY PROVEĎTE PŘEDEM NA E-MAILU RYBY.DOLEZAL@EMAIL.CZ - č.ú.: 1020558903/6100500 Kč

Kontakt

U NÁS LZE ZAŽÍT PARÁDNÍ RELAX V KRÁSNÉ PŘÍRODĚ CHKO ŹELEZNÝCH HOR - CELÝ RYBNÍK HORNÍ POUZE PRO VÁS - TEDY ÚPLNÉ SOUKROMÍ U VODY NA RYBÁCH. Cena 500 Kč za osobu - nutná rezervace a platba předem na e-mailu: ryby.dolezal@email.cz - č.ú.: 1020558903/6100 Rádi se Vám budeme plně věnovat - Těšíme se na Vaši návštěvu! NA PŘÁNÍ LZE VYSTAVIT DÁRKOVÝ POUKAZ PRO VAŠE BLÍZKÉ ;-) v případě potřeby nás kontaktujte na níže uvedeném kontaktu - Děkujeme!

Najdete nás 20 km jižně od Pardubic v malé obci Trpišov nedaleko města Slatiňany.

GPS Loc: 49°88'84.894"N, 15°79'87.900"E

KONTAKT NA HOSPODÁŘE: Ludvík Doležal - tel.: 776 015 352, e-mail: ryby.dolezal@email.cz

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Průměrné hodnocení

5

Celkem 1 hodnocení

1 x
0 x
0 x
0 x
0 x

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Roman Mornštejn23.10.2017

Maximální spokojenost,doporučuji pro rodiče s dětmi a strašně ochotný p.Doležal. Už se těšíme na další chytání.

Vše vynikající.

Nic jsem nezjistil,snad jen že to pořád bralo!!!!!!!