RYBNIČNÍ HOSPODÁŘSTVÍ DOLEŽAL

Pardubický kraj, rozloha 0.1 ha

Způsoby lovu

KaprařinaPřívlač"chyť a pusť"

Ryby

Kapr

Služby a parametry

Dokoupení rybLov z plavidelMožnost pronájmu revíru jako celkuObčerstveníParkovištěPřístupné pro ZTPSprávce na místě

Děláme, co nás baví, naplňuje a velice si vážíme parádní zpětné vazby. Děkujeme za Vaši přízeň a tímto Vás srdečně zveme na návštěvu našeho RODINNÉHO RYBNIČNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ V TRPIŠOVĚ, kde pokračujeme v rodinné tradici a šlépějích našeho dědečka pana JOSEFA DOLEŽALA a věnujeme se poctivému, tradičnímu chovu ryb.

Jak zkušený rybář, tak i začátečník je u nás vítán. Nemusíte mít rybářský lístek ani své vybavení. Poskytnemě Vám vše co je k rybařině potřeba včetně návnad i nástrah.

Rádi se Vám budeme plně věnovat a poradíme jak na to.

Pokud si tedy i Vaše děti chtějí zkusit zarybařit a zažít skvělý zážitek u vody na rybách tak neváhejte a rezervujte si pro ně spolu s Vámi Váš termín chytání v úplném soukromí.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Petrův zdar přeje Ludvík Doležal.

POKRAČUJEME V RODINNÉ TRADICI CHOVU RYB A ZVEME VÁS TÍMTO OPĚT SRDEČNĚ K NÁM DO TRPIŠOVA NA PARÁDNÍ CHYTAČKU A ZÁROVEŇ DĚKUJEME ZA SKVĚLOU ZPĚTNOU VAZBU - JSME RÁDI ŽE SE VÁM U NÁS LÍBÍ Myslíme i na nejmenší. Zapůjčíme vše, co je k chytání potřeba a názorně poradíme a ukážeme jak na to. Jestliže Vaše ratolest je ve věku, kdy si chce vše vyzkoušet a střídá koníčky jeden za druhým. Je pak škoda, když mu nakoupíte drahou rybářskou výbavu a ta po roce skončí na půdě, protože zjistí, že ho baví víc třeba fotbal. U nás si chytání vyzkouší a vy pak budete vědět, jestli ho to doopravdy baví a nebo je to jen další přechodný koníček. :)

ŽÁDNÉ DLOUHÉ POUČOVÁNÍ NA RYBÁŘSKÉM KROUŽKU V LAVICI.

TADY JDE HNED DO PRAXE K VODĚ A UČÍ SE VŠE V PRŮBĚHU.

VĚNUJEME MU SVŮJ ČAS A RÁDI HO VŠE NAUČÍME.

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

5-ti hodinová denní povolenka pro děti (Po - Ne)Platnost DENNÍ 5-TI HODINOVÉ POVOLENKY NA CHYTÁNÍ PRO DĚTI začíná nejdříve v 8 hodin a končí nejpozději bez ohledu na čas příjezdu v 18 hodin! Cena je za jeden prut 500 Kč, způsob rybolovu chyť a pusť, vždy jednoduchý návazec, háček bez protihrotu, podložka nutností! Nemusíte mít rybářský lístek ani své vybavení vše Vám rádi poskytneme včetně návnad i nástrah. Nerybařící doprovod 250 Kč/osoba. REZERVACI VAŠEHO TERMÍNU CHYTÁNÍ PRO DĚTI NA RYBNÍKU HORNÍ V ÚPLNÉM SOUKROMÍ VČETNĚ PLATBY PROVEĎTE PŘEDEM NA E-MAILU RYBY.DOLEZAL@EMAIL.CZ - č.ú.: 1022311461/5500 Po připsání peněz na účet Vám obratem zašleme na e-mail potvzení o Vaší rezervaci včetně povolenky vydané na Vaše jméno, kterou předložíte při Vašem příjezdu.500 Kč

Kontakt

U NÁS LZE ZAŽÍT PARÁDNÍ RELAX V KRÁSNÉ PŘÍRODĚ CHKO ŹELEZNÝCH HOR - CELÝ RYBNÍK HORNÍ NA ADRESE NAŠEHO RYBNIČNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ DOLEŽAL - TRPIŠOV 82 POUZE PRO VÁS - TEDY ÚPLNÉ SOUKROMÍ U VODY NA RYBÁCH. Cena je 500 Kč za 1 prut na 5 hodin denního chytání pro děti- nerybařící doprovod 250 Kč/osoba - nutná rezervace a platba předem na e-mailu: ryby.dolezal@email.cz - č.ú.: 1022311461/5500 Rádi se Vám budeme plně věnovat - Těšíme se na Vaši návštěvu! NA PŘÁNÍ LZE VYSTAVIT DÁRKOVÝ POUKAZ PRO VAŠE BLÍZKÉ ;-)

v případě potřeby nás kontaktujte na níže uvedeném kontaktu - Děkujeme!

Najdete nás 20 km jižně od Pardubic v malé obci Trpišov nedaleko města Slatiňany.

GPS Loc: 49°88'84.894"N, 15°79'87.900"E

KONTAKT NA HOSPODÁŘE: Ludvík Doležal - tel.: 776 015 352, e-mail: ryby.dolezal@email.cz

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Průměrné hodnocení

5

Celkem 2 hodnocení

2 x
0 x
0 x
0 x
0 x

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Monika Horníková2.5.2024

Nádherné, klidné místo a neskutečně trpělivý pan Doležal. Byli jsme se synem absolutně nadšeni a každému vřele doporučujeme . V rodině nikdo nerybaří, tak nebyl kdo by synovi poradil, ale pan Doležal se mu opravdu celý den trpělivě věnoval a to už se dnes opravdu nevidí takový úžasný přístup.

Nádherné místo, neskutečně milý a trpělivý přístup, vysvětlení od úplných základů- vhodné i pro lidi, kteří nikdy nerybařili.

Absolutně nic nejde vytknout.

Roman Mornštejn23.10.2017

Maximální spokojenost,doporučuji pro rodiče s dětmi a strašně ochotný p.Doležal. Už se těšíme na další chytání.

Vše vynikající.

Nic jsem nezjistil,snad jen že to pořád bralo!!!!!!!