Rybářský revír Starý Ples

Královéhradecký kraj, rozloha 6 ha

Způsoby lovu

KaprařinaPřívlač (16.6. - 11.30.)"chyť a pusť"

Ryby

AmurCandátJeseterKaprLínOkounŠtikaÚhořVyza

Rybník Starý Ples je soukromý rybník o rozloze 6 ha, který navazuje na Evropsky významnou lokalitu České republiky CZ0523288 - Stará Metuje o rozloze 21.9187 ha a Ptačí park Josefovské louky. Toto místo je významným ornitologickým stanovištěm pro pozorování především vodního ptactva. Sídlí zde mnoho vzácných druhů vodních ptáků, savců, plazů i obojživelníků.

Na revíru Starý Ples najdete pestrou rybí osádku z různých lokalit České republiky v podobě mnoha forem kapra obecného, dále kapr koi, amur bílý, lín obecný, úhoř říční, mník jednovousý, jeseter ruský, jeseter sibiřský, vyza velká, štika obecná, candát obecný, okoun říční. Z plevelných ryb perlín ostrobřichý a plotice obecná.

Lovná místa se dělí na místa pro karavany v počtu 8 stanovišť a místa pro rybářské bivaky v počtu 10 stanovišť a 2 stanoviště s roubenou chatou. U každého lovného místa je samostatná přípojka elektřiny na 230 V. Nabízíme parkování v areálu, používání WC a sprchy, zapůjčení lodě, pitná voda, odvoz odpadů, Wi-Fi - to vše v ceně pobytu. Součástí areálu je také mlýnský náhon o šířce 6 m, hloubce 2,5 m a délce 3 km, na kterém je také v rámci povolenky možno rybařit. Podél celého náhonu je panenská příroda, kterou ocení nejen vláčkaři. Tento náhon zásobuje rybník průzračnou okysličenou vodou. V našem revíru nemají ryby o vodu nouzi.

.

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

Rybářská povolenka na 24 hodinREVÍR CHYŤ A PUSŤ
1 osoba na lovném místě: 500 Kč
2 osoby na 1 lovném místě: 2x 400 Kč
v ceně povolenky:
- parkování na parkovišti v areálu
- používání WC a sprchy
- zapůjčení lodě
- u každého lovného místa je samostatná přípojka elektřiny na 230V
- pitná voda v areálu k dispozici
- Wi-Fi - po celé ploše areálu v ceně pobytu
- odvoz odpadů
0 Kč

Mapa

Aktuality

10.6.2020POZOR, VYHLAŠUJEME VELKOU ČERVNOVOU SOUTĚŽ!
Pokud se chcete zúčastnit naší velké červnové soutěže, stačí pouze vytvořit a uhradit objednávku v termínu od 10.06.2020 07:00 hodin do 30.06.2020 24:00 hodin. Všechny objednávky vytvořené a uhrazené v našem rezervačním systému v tomto období, budou zařazeny do slosování. Výherce získá totožnou výhru, jako byla jeho objednávka, tj. totožný počet dní rybolovu, rybářů, doprovázejících osob, případně karavan, ale i roubenou chatu. Termín vaší objednávky nijak nelimitujeme. Může se jednat o objednávky pro sezónu 2020, ale i sezónu 2021. Počet objednávek také nelimitujeme. Pokud vytvoříte a uhradíte více objednávek, budou všechny slosovány.
Podmínky soutěže:
1) Vytvořit a uhradit objednávku v období od 10.06.2020 07:00 hodin do 30.06.2020 24:00 hodin.
2) Objednávka může být v jakékoli částce i v jakémkoli počtu dní. Není dána dolní ani horní hranice.
3) Výherce získá totožnou výhru, jako byla jeho objednávka, tj. totožný počet dní rybolovu, rybářů, doprovázejících osob, případně karavan, ale i roubenou chatu.
4) Výherce si lovné místo pro svou výhru volí sám, dle možností volných míst v našem rezervačním systému.
5) Výhra musí být vyčerpána v sezóně 2020. Pouze u objednávek do roubené chaty, pokud nebude volný termín pro čerpání výhry v letošním roce, je možné výhru čerpat v sezóně 2021.
6) Losování proběhne dne 01.07.2020 ve 20:00. Bude zveřejněno na našem facebooku. Na videu bude zřejmý počet lístků, které budou losovány. S ohledem na ochranu osobních údajů budou lístky viditelně označeny pouze variabilním symbolem objednávky, který bude sloužit k identifikaci objednávky (video bude natočeno tak, aby bylo vše viditelné a nezpochybnitelné). Losování se jako dohled zúčastní dva nezávislé osoby. Po losování bude zveřejněn variabilní symbol výherní objednávky, křestní jméno výherce, počet dní rybolovu a počet osob ( tj. počet rybářů a doprovázejících osob) – velikost výhry určí vaše objednávka.
7) Pokud si někdo nebude přát být do soutěže zařazen, sdělte nám tuto skutečnost na náš email info@narybynaples.cz , vyřadíme ho z losování.
Přejeme hodně štěstí!

Uživatelské recenze revíru

Průměrné hodnocení

5

Celkem 1 hodnocení

1 x
0 x
0 x
0 x
0 x

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Radek Borovička20.5.2020

Super!Čisté,klidné prostředí.Povolenka za rozumnou cenu.Rozmanitá rybí osádka.
Perfektní,profesionální přístup majitele a jeho paní.Doporučuji!