Rybářský revír Starý Ples

Královéhradecký kraj, rozloha 6 ha

Způsoby lovu

KaprařinaPřívlač (16.6. - 11.30.)"chyť a pusť"

Ryby

AmurCandátJeseterKaprLínOkounŠtikaÚhořVyza

Rybník Starý Ples je soukromý rybník o rozloze 6 ha, který navazuje na Evropsky významnou lokalitu České republiky CZ0523288 - Stará Metuje o rozloze 21.9187 ha a Ptačí park Josefovské louky. Toto místo je významným ornitologickým stanovištěm pro pozorování především vodního ptactva. Sídlí zde mnoho vzácných druhů vodních ptáků, savců, plazů i obojživelníků.

Na revíru Starý Ples najdete pestrou rybí osádku z různých lokalit České republiky v podobě mnoha forem kapra obecného, dále kapr koi, amur bílý, lín obecný, úhoř říční, mník jednovousý, jeseter ruský, jeseter sibiřský, vyza velká, štika obecná, candát obecný, okoun říční. Z plevelných ryb perlín ostrobřichý a plotice obecná.

Lovná místa se dělí na místa pro karavany v počtu 8 stanovišť a místa pro rybářské bivaky v počtu 10 stanovišť a 2 stanoviště s roubenou chatou. U každého lovného místa je samostatná přípojka elektřiny na 230 V. Nabízíme parkování v areálu, používání WC a sprchy, zapůjčení lodě, pitná voda, odvoz odpadů, Wi-Fi - to vše v ceně pobytu. Součástí areálu je také mlýnský náhon o šířce 6 m, hloubce 2,5 m a délce 3 km, na kterém je také v rámci povolenky možno rybařit. Podél celého náhonu je panenská příroda, kterou ocení nejen vláčkaři. Tento náhon zásobuje rybník průzračnou okysličenou vodou. V našem revíru nemají ryby o vodu nouzi.

.

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

Rybářská povolenka na 24 hodinREVÍR CHYŤ A PUSŤ
1 osoba na lovném místě: 500 Kč
2 osoby na 1 lovném místě: 2x 400 Kč
v ceně povolenky:
- parkování na parkovišti v areálu
- používání WC a sprchy
- zapůjčení lodě
- u každého lovného místa je samostatná přípojka elektřiny na 230V
- pitná voda v areálu k dispozici
- Wi-Fi - po celé ploše areálu v ceně pobytu
- odvoz odpadů
0 Kč

Mapa

Aktuality

30.4.2020PROŽIJTE S NÁMI PRÁZDNINY NA STARÉM PLESE ANEB KVĚTNOVÁ AKCE NA ZVÝHODNĚNÉ RYBAŘENÍ

Pokud si od 01.05.2020 do 31.05.2020 objednáte rybaření na našem revíru alespoň na 5 nocí na období prázdnin (tj. rybaření v měsíci červenci nebo srpnu), získáte větší šanci vašich úlovků! Budete u nás moci rybařit v rámci standardní ceny namísto 2 prutů na 3 pruty. Pokud budou na lovném místě 2 rybáři, získávají tuto možnost oba rybáři.

Neváhejte a přijeďte si k nám o prázdninách zachytat a odpočinout!

Po uhrazení objednávky a splnění výše uvedených podmínek, vám do e-mailu bude odeslána potvrzující zpráva o možnosti chytat na 3 pruty.

Uživatelské recenze revíru

Průměrné hodnocení

5

Celkem 1 hodnocení

1 x
0 x
0 x
0 x
0 x

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Radek Borovička20.5.2020

Super!Čisté,klidné prostředí.Povolenka za rozumnou cenu.Rozmanitá rybí osádka.
Perfektní,profesionální přístup majitele a jeho paní.Doporučuji!