BESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybaveníBESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení
Rybník U Jelena

mare vejrosta5.3.2022#kaprařina

2018 jsem na revír psal velmi pozitivní recenzy. Doba se změnila a tak musím napsat další. Na revír jsem jezdil jen párkrát do roka, kdy jsem sebou bral děti, případně si chtěl jen tak chvíli zachytat a mít vysokou pravděpodobnost větších ryb, případně četnost záběrů.
Po dvou návštěvách v roce 2021 můžu s klidem prohlásit, že byly definitivně poslední. Proč?
Z dřív docela milého rybníka je dnes akvárium, kde se dá chytat ze všech stran. Ryby nemají absolutně klid. Ve vodě není snad jediná vázka, žádný úkryt pro ryby, rákosí, lekníny - vůbec nic! Když je hezky, vypadá to tady jak na závodech. Všichni malou vodu zásobují nesmyslným množstvím krmení. Ryb je v rybníce hodně, ale když je vidíte, tak víte, že do roka je někdo vytáhne klidně desetkrát.
Na břehu navíc vyrůstají chatky k pronájmu, které jsou na sebe natlačené. Klid tady rozhodně nehledejte.
Dnes je revír tak maximálně dobrý na odpolední chytačku s rodinou, a vlastně ani to ne. Vůbec tady není bílá ryba, takže děti si s bičem nezachytají.
Továrna na peníze

BESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybaveníBESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení