BESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybaveníBESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení
Rybniční hospodářství Lípa nad Orlicí

Patrik2.8.2021#kaprařina

Kemp jsme si vybrali s rodinou po telefonické domluvě s majitelem. Nejmladší syn má teprve 4 měsíce a cestovali jsme 300 km tam a pak 300 km zpátky.

V kempu je všechno špatně. Majitel a zároveň správce rybníku je nepříjemný a neochotný morous, který vás seřve kdykoliv se mu zachce.

Po telefonu jsme dostali informací, že kemp disponuje sprchou tzv. umývarkou. Na místě jsme dostali vynadané, že nikdo nic takové neříkal a že mají pouze umyvadlo se studenou vodou. Záchody byly špinavé a samá pavučina a pavouci. Ok jsme v přírodě to se překousnout dá. Ale nechápu reklamu kterou má majitel na svých stránkách. Nic z toho není pravda.

Píšou, že je to vhodný relaxační pobyt s rodinou. A na místě nám řekl že to není rekreační středisko abych tam jezdil s celou rodinou a chtěl po něm sprchu, kterou nám telefonicky sliboval.

Shrnu to: bordel, špína a smrad. Vysoká trvá a neupravené lovné místa.

Jediné dobré na tom je, že ty ryby aspoň brali a rybička v celku dobrá.

Rybník celkem dobře zarybněn, krásní jeseteři i kapři a amuři.

Kemp není kemp. Nečekejte od toho nic dobrého. WC a umyvadla špinavé. Neochotný a drzý správce.

BESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybaveníBESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení