BESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybaveníBESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení

Sportovní rybolov Tyšlák

Kraj Vysočina, rozloha 3.5 ha

Způsoby lovu

KaprařinaPřívlač"chyť a pusť"

Ryby

AmurJeseterKaprLínŠtikaSumecTolstolobikVyza

Služby a parametry

Možnost pronájmu revíru jako celkuNoční lovObčerstveníParkovištěPřístupné pro ZTPSprávce na místěStanyUbytování

Rybník Tyšlák je zasazen do klidné a nádherné krajiny Vysočiny. Břehy rybníka jsou travnaté a je z nich velice pohodlný přístup až k vodě. Okolo rybníku rostou mohutné stromy, které dávají této vodě nezaměnitelný a jedinečný ráz. Díky klidnému a nádhernému prostředí si na rybníku Tyšlák užijete odpočinkovou a pohodovou rybařinu.

Rybník Tyšlák je velice dobře přístupný. Autem se dostanete až na vyznačené parkoviště, u kterého stojí chata správce, kde se prodávají i povolenky k lovu. Povolení k lovu na rybníku Tyšlák zakoupíte za velice příznivou cenu! Na rybníku Tyšlák je navíc řada služeb, které rybářům zpříjemní lov na této vodě. Je zde k dispozici občerstvení, možnost ubytování či rozdělávání ohňů (na určených místech).

Na rybníku Tyšlák se loví na 2 pruty (feeder, položená, plavaná) metodou chyť a pusť. Na soukromém revíru Tyšlák je i možnost nonstop rybolovu!

Rybník Tyšlák má velice bohatou a pestrou rybí obsádku. Rybáři zde mohou ulovit nádherné kapry, amury, jesetery nebo líny. Milovníci dravých ryb ocení bohatou obsádku štik a pro zkušenější zde máme i kapitální sumce. Rybí obsádka je tvořena i skutečně kapitálními rybami, které prověří um a zkušenosti každého rybáře. Přijeďte si zarybařit na soukromý revír Tyšlák a splňte si svůj rybářský sen!

O revíru

Rozloha revíru: 3,5 ha

Kraj: Vysočina

Nejlepší cesta k revíru: Rybník Tyšlák leží v obci Štoky mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem. 6 kilometrů od sjezdu dálnice D1 (Praha – Brno) směr na Havlíčkův Brod.

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

denní6:00 - 19:00, 2x prut s jedním návazcem250 Kč
24 h6:00 - 6:00, 2x prut s jedním návazcem500 Kč
víkendová6:00 pátek - 19:00 neděle, 2x prut s jedním návazcem1 000 Kč
týdenní6:00 středa - 19:00 neděle, 2x prut s jedním návazcem1 800 Kč
Chata 1počet lůžek 3x500 Kč
Chata 2počet lůžek 2x300 Kč
Chata 3Počet lůžek 3x400 Kč
Chata 4počet lůžek 1x200 Kč

Kontakt

Kontaktujte nás: +420 777 799 721 | info@tyslak.cz

webové stránky: www.tyslak.cz

Facebook: www.facebook.cz/sportovnirybolovtyslak

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Tento revír zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.