BESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybaveníBESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení

Pokutník

Středočeský kraj, rozloha 1 ha

Způsoby lovu

PřívlačMuškařeníDírky"chyť a pusť""chyť a vezmi"

Ryby

JeseterOkounPstruh duhovýPstruh obecný

Služby a parametry

Dokoupení rybLov z plavidelMožnost pronájmu revíru jako celkuObčerstveníParkovištěPřístupné pro ZTPProdej rybářských potřebPůjčování lodíSprávce na místě

Dobrý den, vítejte na pstruhovém rybníku jménem Pokutník. Revír se nachází z poloviny v lese, kam se můžou případně nerybáři v houbařské sezóně vydat na houby. Na rybník dovážíme ryby výhradně z českých vod, které nejsou dovážené z Polska nebo jiných zemí, kde je ryba přikrmována nežádaným granulátem. Ryba je tak vždy čerstá a výborná pro konzumaci. V rybníce naleznete: pstruha duhového, pstruha obecného, pstruha zlatého, pstruha lososového, sivena amerického, sivena alpského, okouna, candáta a jesetera. Na revíru se smí lovit všemi rybolovnými technikami. V zimním období bude povoleno chytání na dírkách. Níže jsou pravidla, kterým prosím věnujte pozornost. Při jakýchkoliv nedodržení bude uložen zákaz vstupu při příštích návštěvách. Je to sice přísné pravidlo, ale jedná se mi o maximální klid a pohodu u vody. Samozřejmostí je 100% úklid a veškeré pytlíky či nedopalky od cigaret prosím po sobě ukliďte. Veškerý lov a vstup okolo revíru či na led je na vlastní nebezpečí. Rybaření se bude provádět rezervací po telefonické domluvě nebo po mailu. Chytacích míst není prozatím mnoho, protože chci zachovat klidné prostředí, kde bude mít každý možnost v klidu si zachytat a nebojovat se sousedy ze všech stran. Pravidla se můžou v průběhu roku změnit, nyní je vše na začátku provozu.

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

1 osobaV ceně 1,5kg lososových ryb. Další kg navíc 180,- / kg.450 Kč

Kontakt

webové stránky: www.pokutnik.cz

email: bardon.vit@seznam.cz

tel.: 602 158 002

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Průměrné hodnocení

4.3

Celkem 3 hodnocení

2 x
0 x
1 x
0 x
0 x

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Martin Stech18.12.2016

Perfektni prostredi, majitel se stara zrejme o revir s laskou. Davam vsak pouze tri hvezdy, jakozto srovnani s jinymi misty, kde si rodic muze zajet s detmi na ryby. Za stejne penize odjedete z jinych mist s 3 kg ryb na rodinu/prut, ryby mate jeste navic vycistene. Nestastny zbusob placeni za sluzby, kdy dopredu zaplatite a odjedete s prazdny nebo hubenym vylovkem, protoze zrovna v dobe vaseho rybolovu ryby proste neberou (zrejme nahoda, ale priklad 3 rodin, ktere rybarili 3 hodiny na 3 pruty a chytli 1 rybu za 1290 czk dohromady nepotrebuje komentar 8)). V kazdem pripade platite za zazitek a to je splneno. Jako setkani s prateli a s detmi na spolecne akci v hezkem prostredi doporucuji.

Krasne prostredi

Moznost ohrati se v zimnich mesicich v budce

Majitel/spravce je pohodar

Trochu nestastny zpusob placeni za sluzby

Filip Parýzek28.9.2015

Začal jsem sem jezdit začátkem roku a jezdím tam do teď. Pokutník je rybník u kterého se člověk cítí jako doma. Aby taky ne když se o rybník správce Vít tak stará. Pokud si chcete zachytat a ryby si vzít domů tak to není nejmenší problém ba naopak.. Ryby do 1kg máte součástí povolenky a za lidový poplatek si můžete přikoupit další a další. Určitě lepší než ty ryby z supermarketů. A houbaři si taky přijdou na své,protože v tom lese rostou! :-)

Krásná příroda,okolí a hlavně krásný rybník

Správce je super týpek

ÚŽASNÉ domácí klobásy

Obrovská zarybněnost

Několik druhů pstruhů

Možnost zakoupení přívlačových nástrah

Možnost zapůjčení Kayaku

Správce občas zapomene nakrmit kapry a ty pak vyjíždějí po nástrahách :-))

Martin Juza18.12.2014

Jestli si chcete opravdu zachytat pstruhy, není co řešit. Krásný rybník, kousek od Prahy a velmi dobře zarybněn. Mimochodem jsou zde i krásní okouni. A pstruha k večeři či obědu si můžete odnést.

Krásné chytání v přírodě, jak v létě tak i v zimě na dirkách. Pro milovníky lehké a ultralehké přívlače. A možnost občerstvení či něco z grilu.