Jezero Jaroslav

Jihočeský kraj, rozloha 10.6 ha

Způsoby lovu

Kaprařina"chyť a pusť"

Ryby

AmurJeseterKapr

Služby a parametry

Lov z plavidelNoční lovParkovištěProdej rybářských potřebPůjčování lodíSprávce na místě

Charakter místa:

Celá lokalita spadá do biokoridoru 2. stupně. Tato důlní propadlina má rozlohu 10,6 hektarů a vznikla těžbou lignitu v 50.-60. letech minulého století. Dno je zde velmi členité s hloubkami od dvou do sedmi metrů. Jezero je uzavřené v okolních lesích a nevede k němu kromě našeho rybářského areálu žádná přijezdová komunikace. Areál je umístěn ve špičce jezera. Na březích jezera je pouze osm míst k rybolovu, ke kterým se dostanete jen na lodi. Jezero je dostatečně veliké a zarostlé, tudíž poskytuje rybářům absolutní komfort. Lodě a podložka jsou v ceně povolenky a jsou Vám k dispozici po celou dobu rybolovu. Ten kdo má rád na rybách absolutní klid, bude nadšen. U každého lovného místa je molo o velikosti 2x2 m a břeh je zpevněný kalibrovanou kulatinou, vysypaný štěrkem a kůrou. Dále je u každého chytacího místa odpadkový koš a ekologické splachovací WC. Nabízíme Vám pouze osm míst k rybolovu což zaručuje naprosté soukromí při chytání. K jednotlivým místům se dostanete jen na lodi. Na jezeře se provozuje lov ryb na udici systémem chyť a pusť.

Zarybňování:

Místní ryby od 10 do 18 kg a těžší (amur, kapr)

Nasazené ryby od 7 do 24 kg

Jeseteři od 10 do 28 kg

Povolenky:

Nabízíme Vám pouze osm míst k rybolovu což zaručuje naprosté soukromí při chytání. K jednotlivým místům se dostanete jen na lodi. Na jezeře se provozuje lov ryb na udici systémem chyť a pusť. Objednávky přijímáme na tel. čísle 777 320 792, p. Korda .Každou objednávku je nutné 6 dnu předem telefonicky potvrdit děkujeme.Nejkratší termín lovu ryb na jezeru je 72hodin, při rezervaci se platí záloha 50 procent z ceny rybolovu. Objednávky přijímáme na tel. čísle 777 320 792, p. Korda. Každou objednávku je nutné 6 dnu předem telefonicky potvrdit děkujeme. Nejkratší termín lovu ryb na jezeru je 72hodin, při rezervaci se platí záloha 50 procent z ceny rybolovu.

V ceně povolenky je zahrnuto: Parkování v areálu. Zapůjčení lodě na 24 hodin. Zapůjčení bazénové podložky pod ryby – 24 hodin. Zapůjčení važící tašky,nosítek. Zapůjčení dezinfekce na ošetření ryb – 24 hodin. Poradenská činnost majitele – správce. Umytí lodě. Úklid chytacího místa (umytí WC, sesbírání odpadků, vysypání odpadkových košů). Možnost dobití baterií.

Za příplatek: Sprcha 100 Kč Podběrák (ramena 105 cm) 80 Kč/den Tyčová bójka 50 Kč/den Echolot komplet 150 Kč/den Grill 50 Kč/den Digitální váha 50 Kč/den

Dále je možno zakoupit:

Veškerou kaprařskou bižuterii, háčky, šokové vlasce, únikové montáže, olova, boilies jehly atd. Možnost zakoupit boiles 5kg a 2.5kg 7 druhu vyrobené od firmy Mikbaits a Imperial baits v průměrech 20 mm a 24 mm. Dále boilies od firmy jet fisch. Pelety speciálně vyrobené pro Jezero Jaroslav firmou Carp Devil baits 2 druhy v průměrech 21 mm, trojuhelníkoveho tvaru 6 h rozpadu. Peleta je vyrobená ze 7 druhů rybích mouček 2 příchutí Výhodná cena 65 Kč/Kg.

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

24 hod / 3 prutyminimální doba lovu je 72 hodin1 000 Kč
1 týden / 3 pruty5 990 Kč

Kontakt

Kontakt:

SPORTOVNÍ RYBÁŘSKÝ AREÁL "CHYŤ A PUSŤ"
SDRUŽENÍ JEZERO JAROSLAV, p. Roman Korda
Tel.: 777 320 792
e-mail: jezerojaroslav@seznam.cz
GPS: 49° 8' 39.36"N, 14° 15' 18.06"E

www.jezerojaroslav.cz

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Tento revír zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.