Jezero Chvojnice

Jihomoravský kraj, rozloha 10 ha

Způsoby lovu

KaprařinaSumcařina"chyť a vezmi"

Ryby

AmurKaprSumec

Služby a parametry

Možnost pronájmu revíru jako celkuNoční lovParkovištěPůjčování lodíSprávce na místěStanyUbytování

Vítejte na Jezeře Chvojnice

jezero se nachází na pomezí Jihomoravského kraje a kraje Vysočina v malebném údolí mezi obcemi Újezd u Rosic a Hluboké. V roce 2014 byla proveda rozsáhlá oprava celého jezera. Hlavní rekonstrukční práce spočívaly v renovaci sdruženého bezpečnostního přelivu, čímž odpadla hrozba destrukce betonových konstrukcí a následného možného trvalého vypuštění nádrže a zároveň se ze dna odtěžilo více než 40 000 m³ nánosů.

Jezero Chvojnice se rozprostírá na ploše 10 hektarů. Jeho poloha je umístěna do překrásného údolí, které obklopují lesy a kousek louky. Příroda a dokonalý klid je zde opravdu úžasný a zaručuje 100% odpočinek a zážitek při rybolovu. A ten kdo má rád na rybách skutečný klid, bude jistě nadšený. Jezero má dva přítoky, z čehož ten hlavní je potok Chvojnice, který napájí celé jezero. V jezeře jsou hloubky od 1 metru až po 7,5 metru. I když dno je méně členité, tak zde najdete staré výrazné koryto potoka, protější břehy s pařezy a zatopené tůně.

Připravili jsme pro Vás minimálně 10 lovných míst, aby byl zaručen nerušený a úspěšný rybolov pro všechny rybáře. Místa jsou přírodní s minimálními tereními úpravami.
Jezero Chvojnice je zasazeno v překrásném prostředí, kde můžete příjemně strávit i rodinnou dovolenou. Toto malebné jezero leží v nedotčené přírodě a je obklopeno lesy plnými pravých hřibů. Naší prioritou je tedy maximální spokojenost rybářů.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

RS Klub, s.r.o.

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

24 hodin800 Kč
12 hodin600 Kč
6 hodin300 Kč

Kontakt

RS Klub, s.r.o.
Koliště 276/59
602 00 Brno

Správce jezera: Petr Šlesinger

Telefon: +420 605 201 451
E-mail: jezero@chvojnice.cz

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Tento revír zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.