Jezero Chvojnice

Jihomoravský kraj, rozloha 10 ha

Způsoby lovu

KaprařinaSumcařina"chyť a pusť"

Ryby

AmurKaprSumec

Služby a parametry

Možnost pronájmu revíru jako celkuNoční lovParkovištěPůjčování lodíSprávce na místěStanyUbytování

Vítejte na Jezeře Chvojnice

jezero se nachází na pomezí Jihomoravského kraje a kraje Vysočina v malebném údolí mezi obcemi Újezd u Rosic a Hluboké. V roce 2014 byla proveda rozsáhlá oprava celého jezera. Hlavní rekonstrukční práce spočívaly v renovaci sdruženého bezpečnostního přelivu, čímž odpadla hrozba destrukce betonových konstrukcí a následného možného trvalého vypuštění nádrže a zároveň se ze dna odtěžilo více než 40 000 m³ nánosů.

Jezero Chvojnice se rozprostírá na ploše 10 hektarů. Jeho poloha je umístěna do překrásného údolí, které obklopují lesy a kousek louky. Příroda a dokonalý klid je zde opravdu úžasný a zaručuje 100% odpočinek a zážitek při rybolovu. A ten kdo má rád na rybách skutečný klid, bude jistě nadšený. Jezero má dva přítoky, z čehož ten hlavní je potok Chvojnice, který napájí celé jezero. V jezeře jsou hloubky od 1 metru až po 7,5 metru. I když dno je méně členité, tak zde najdete staré výrazné koryto potoka, protější břehy s pařezy a zatopené tůně.

Připravili jsme pro Vás minimálně 10 lovných míst, aby byl zaručen nerušený a úspěšný rybolov pro všechny rybáře. Místa jsou přírodní s minimálními tereními úpravami.
Jezero Chvojnice je zasazeno v překrásném prostředí, kde můžete příjemně strávit i rodinnou dovolenou. Toto malebné jezero leží v nedotčené přírodě a je obklopeno lesy plnými pravých hřibů. Naší prioritou je tedy maximální spokojenost rybářů.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Jezero-Chvojnice, s.r.o.

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

24 hodin800 Kč
12 hodin600 Kč
6 hodin300 Kč

Kontakt

Jezero-Chvojnice, s.r.o.
Lipůvka 2365
679 22 Lipůvka

Správce jezera: Petr Šlesinger

Telefon: +420 605 201 451
E-mail: jezero@chvojnice.cz

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Tento revír zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.