BESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybaveníBESTANGLER.cz - Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení

Horní Málek

Ústecký kraj, rozloha 2 ha

Způsoby lovu

KaprařinaPřívlač (16.6. - 31.12.)Dírky"chyť a pusť""chyť a vezmi"

Ryby

AmurCandátKaprLínOkounŠtikaÚhoř

Vodní plochu Málek I. vybudovali spolu s revírem Málek II. rybáři v 70. letech minulého století na počest funkcionáře svazu pana Málka. Revír Málek II. se bohužel z důvodu zanedbání péče provalil a posledních několik let je bez vody.

Revír se nachází cca 300 metrů pod kovošrotem v Hamru u Litvínova a je zasazen do krásné přírody. Má rozlohu přibližně 1,7 ha a hloubku maximálně 3 metry (50 % plochy má hloubku do 1,5 metru). Revír je na Panenském potoce a díky tomu má stálý průtok. Dno je většinou písčité, místy se slabým nánosem organické hmoty, jen v nejhlubší části se nachází silnější vrstva bláta (cca 20–30 cm).

V únoru 2012 byly získány potřebné pozemky a v dubnu 2012 byl podrevír číslo 19. – Málek I. vyjmut z revíru ČRS Bílina 6 (441 005). Poté byl vyhlášen nový rybářský revír Horní Málek s číslem 06 941 002. Povolení k výkonu rybářského práva bylo vydáno v srpnu 2012 a první povolenky byly vydány na začátku září téhož roku.

Povolenku nelze zakoupit. Je pouze pro členy klubu, kteří se skládají na chod revírů, a pro pozvané hosty. Podmínkou je platný rybářský lístek.

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Kontakt

Jiří Jakeš
tel: 775 319 986
webové stránky: www.rk-litvinov.cz

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Tento revír zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.