Holubcův rybník

Kraj Vysočina, rozloha 1.2 ha

Způsoby lovu

Kaprařina"chyť a pusť"

Ryby

AmurJeseterKaprLín

Služby a parametry

Dokoupení rybLov z plavidelMožnost pronájmu revíru jako celkuNoční lovParkovištěPůjčování lodíSprávce na místěStanyUbytování

Web: https://www.holubcuvrybnik.cz/

NOVĚ MOŽNOST PRONÁJMU RYBÁŘSKÉ CHATY!!!

Rozloha revíru činí 1,2 hektaru a hloubky se pohybují od 4m u hráze až po standartních 1,5m - 2m vody přecházejících v mělčinu v zadní části revíru.

Obecně se v rybníce nachází velké množství kaprů od klasické násadové velikosti až po první vysazené ryby dosahující hmotnosti okolo 12kg.
Můžete narazit na trofejní líny atakující hranici 50cm, kterých se v revíru nenachází zdaleka tolik jako kaprů a o to by vám jejich ulovení mělo udělat větší radost. I přes to, že jsou to zkušené ryby a je jich přiměřené množství lze je bez problému mezi úlovky kaprů očekávat.
V revíru je též asi 20 kusů amurů pro zpestření lovu. I u nich se dočkáte kusů přes 10kg.
Narazíte také na bílou rybu, převážně plotice obecné.
V revíru se též nachází obsádka dravců, kterou nebudeme v zájmu jejich ochrany blíže specifikovat a jejich lov se přísně zakazuje!
Vzhledem k malému rybářskému tlaku očekávejte velké množství úlovků nezkušených ryb a velmi akční lov.

Zaručujeme maximální soukromí pro pouze jednu skupinu lovících. Lovné místo se nachází v mělčí části revíru a poskytuje dostatek prostoru pro vyvezení nebo nahození prutů směrem na otevřenou vodu nebo přímo do mělčích míst nedaleko břehu. V dosahu míst zhruba 100m je přepad obecní studny s pitnou vodou kterou lze doplnit zásoby, teče téměř pořád.

Po dohodě lze bivakovat nebo v případě jednodenního rybolovu zvolit jakékoli místo vhodné k lovu.

Po dobu lovu možnost zapůjčení rybářské pramice Rejnok 250 k zavážení ZDARMA!

Revír je pod malým rybářským tlakem, proto se můžete těšit na klidnou rybařinu v pěkném prostředí. Revír je vždy vyhrazen pouze jedné skupině lovících. Prioritou je pro nás spokojený rybář v pěkném prostředí

Web: https://www.holubcuvrybnik.cz/

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

Jednodenní NONSTOP PRO UBYTOVANÉPlatnost 24 hodin od zakoupení450 Kč
Přenocování v areálu nad kapacitu chatyOsoba je oprávněna přenocovat v našem areálu jakýmkoli způsobem (bivak apod.) mimo rybářskou chatu.250 Kč
Pronájem rybářské chatyMax 4 osoby, 4 lůžka, cena za noc1 200 Kč
Pramice NOE Rejnok 250Po dobu lovu k zapůjčení ZDARMA!0 Kč

Kontakt

Správce revíru: Jakub Holubec, tel. 728 733 886, kubaholubec@seznam.cz

Holubcův rybník se nachází na Pelhřimovsku v kraji Vysočina za vsí Hříběcí v blízkosti Horní Cerekve. Po příjezdu do Hříběcí ze směru Horní Cerekve pokračujete vsí po hlavní silnici a zhruba v půlce prudkého stoupání na opačném konci vesnice (bývalá cihelna po pravé straně) odbočuje vpravo polní ceta, která vede po 500m až k vodě.

Web: https://www.holubcuvrybnik.cz/

 

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Tento revír zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.