Podskalák

Středočeský kraj, rozloha 2 ha

Způsoby lovu

KaprařinaPřívlač (16.6. - 31.12.)"chyť a pusť""chyť a vezmi"

Ryby

AmurCandátKaprLínOkounŠtika

Služby a parametry

Možnost pronájmu revíru jako celkuNoční lovParkovištěUbytování

Loví se nepřetržitě 24 hodin denně na 3 pruty.

Lov dravců je povolen od 16.6. pouze na umělou nástrahu.

Ubytování je zajištěno v domku na hrázi, který umožňuje přespání až 8 osob.Osvětlení je z baterie 12V, bez tekoucí vody, suché WC mimo objekt, kamna na dřevo,PB vařič, venku je k dispozici ohniště a udírna.Kuchyň je vybavena a při nástupu rybaření je připraveno 70 l pitné vody.Potraviny a nápoje lze uložit do sklepa.Nutné jsou vlastní pokrývky.Samozřejmostí je parkování automobilu v místě.

Pobyt a lov pro skupinu je sjednáván minimálně na 48 hodin.!!!

Po celou dobu pobytu jste jedinými rybáři v lokalitě !!!

Rybník nabízí díky tvrdému dnu příjemné koupání, k dispozici je i loďka.Další zajímavostí jsou nedaleké lesy vhodné k houbaření a procházkám.

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

2 noci/3osoby4 osoby - 5800
5 osob - 6500
6 osob - 7000
7-8 osob - 8200
4 800 Kč
3 noci/3 osoby4 osoby - 7500
5 osob - 8000
6 osob - 8500
7-8 osob - 10500
6 500 Kč
4 noci/3 osoby4 osoby - 9000
5 osob - 9600
6 osob - 10000
7-8 osob - 12000
7 500 Kč

Kontakt

Ing. Jiří Šibrava
Benešova 612
284 01 Kutná Hora

Mobilní telefon: 724 227 467
E-mail: schiby@seznam.cz

http://www.rybnikpodskalak.cz/

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Průměrné hodnocení

2.5

Celkem 4 hodnocení

0 x
2 x
0 x
0 x
2 x

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Jiří Maxa30.6.2017

Nedávno jsem se vrátil s naší rybářskou partou z pětidenního pobytu od rybníka Podskalák u Uhlířských Janovic, což jsme našli na internetu. Musím říci, že jsme sjezdili více míst, ale zde jsme byli hlavně s chytáním opravdu spokojeni. Je pravdou, také hodně záleží na tom, jak zrovna berou, ale bylo znát, že rybník byl zarybněn dobře a byli jsme překvapeni i velkými mírami kaprů, které jsme samozřejmě pouštěli. Ubytování sice není na úrovni, ale pokud byl někdo na vojně a je opravdový rybář, plně mu to postačí. K dispozici byla i loďka, pitná voda, ohniště s malou udírnou a malý domeček s postelemi, kamny, vybavením pro vaření a plynovou lednicí. Nevýhodou tam bylo, že není elektřina, ale příště si vezmeme centrálu.

dobře zarybněný, koupání, loďka

Vladimír Chvapil13.6.2017

Přečetl jsem si poslední recenzi, kde oba pisatelé ze společné návštěvy rybníka Podskalák částečně negativně hodnotí pobyt. Musím především uvést, že píši recenzi společně po domluvě všech členů, rybářů naší party, která do Košic na Podskalák jezdí nejméně 12 let. Rozhodli jsme se reagovat a říci zde svůj názor. Pokud se někdo v recenzi z poloviny zaobírá tím, že nemohl najít cestu k rybníku, domníváme se, ´že snad majitel za to nemůže. Pokud tam někdo pojede poprvé a zadá si v navigaci Košice, rybník Podskalák, zavede ho to až ke stavidlu. Pokud se jedná o odvážení odpadků, není problém v tom, spálit papírový odpad na ohništi u chaty a tzv. petky sešlapat do pytle a svůj bordel si odvézt. Snad každý, ne jen rybáři ví o tom, že po sobě musí uklidit, to je snad samozřejmé. Jestli někomu vadily neposekané kopřivy, tak alespoň my, kdykoliv jsme přijeli,, bylo posekáno a komu to nestačilo, ve sklepě je k dispozici připravena kosa, nicméně majitel při předání vozí sebou ještě křovinořez, proto v tom také nevidíme problém. Co říci k úlovkům ? Rybník je zarybněn dobře, avšak i nám se stalo, že ryby se třely, padal pyl z topolů a ryby nám začaly brát poslední den ráno před odjezdem. Ale to je přece o rybařině ne ? Řekněme si to na rovinu , vždyť to je i o partě a o pivu ne ? Někdy se halt zadaří a někdy ne, tak už to bývá. Na jednání a neochotu majitele si nemůžeme opravdu ztěžovat, jak říkám, nejméně 12 let rybník navštěvujeme, stálá parta a to jak v květnu, tak v září, k dispozici vždy pitná voda, ubytování s nádobím, plyn vařiče, lednice, loďka, dřevo k dispozici. Není zde elektřina, proto vozíme centrálu. Majitel nám několikráte i volal v průběhu, zda je vše v pořádku, zda něco nepotřebujeme atp. Jako stálým zájemcům nám nechává bonus jeden den zdarma, opravdu není co řešit. Pokud si halt někdo myslí, že ubytování je hotelového typu, musí sí halt zaplatit hotel. Jak říkám, dá se zde vařit, připravovat jídlo, když chce někdo pít, ať pije, když chce chytat a budou brát, rozhodně si zachytá a dobře. Velkou výhodu vidíme i v tom, že Vás tam nikdo neotravuje, neobtěžuje, celý týden jste tam sami. A věřte, že jsme za ta leta zkoušeli i jiné revíry a také jsme si , jak se říká naběhli a ztratili zbytečně čas, tudíž máme podle čeho hodnotit. Samozřejmě my tam nikoho nelákáme, ale kdo má pochybnosti a nebyl na rybníku Podskalák, měl by to zkusit alespoň na víkend. Zdravíme tímto všechny rybáře a přejeme hodně úlovků. Parta rybářů Velvary, Uhy, okr. Kladno

Jan Pavlíček28.7.2015

Už při výběru rybníku, pro nás byl Podskalák číslo 1. Samota, chata přímo u vody, revír pouze pro naší partu. Vše naznačovalo, že to bude skvělý prodloužený víkend. Bohužel už při příjezdu začaly komplikace. Než jsme vůbec našli cestu k rybníku, museli jsme třikrát projet vesnici Nepoměřie. Cesta k rybníku nebyla vyznačená jedinou cedulí. Vzhledem k tomu, že v okolí bylo podobných cest do lesa hodně, bylo opravdu těžké najít tu správnou. Museli jsme tudíž opět zpátky do Nepoměřic a zeptat se někoho z místních. Naštěstí jsme narazili na krásnou paní poštačku (tímto ji zdravím), která nám poradila cestu. Její rada stála za vyližprdel, poslala nás úplně někam jinam, tudíž jsme si museli vystačit sami.
Po hodině hledání jsme konečně našli správnou cestu k rybníku. Po příjezdu jsme byli opět plní elánu a optimismu. Samota, vcelku pěkný rybník s příjemnou rybářskou chatou. Začali jsme tedy s rybařením. 8 lidí, x prutů a za víkend jsme chytli pouze dva kapry. Možná to bylo vysokými teplotami, možná tím, že tam moc ryb není. Tak jsme se aspoň krásně vylili. Pobyt jsme měli do pondělí, bohužel bez ryb nás to moc nebavilo, tudíž jsme chtěli v neděli odjet domů. Pan Majitel přijel v domluvený čas a začalo snad nějvětší zlo tohoto víkendu. Neochotný majitel se ani slovem nezmínil o rybách. Víme, že za to nejspíš nemůže on sám, ale považuji za slušnost aspoň předstírat lítost případně se jakkoliv vyjádřit. NIC! Jak je zmíněno v předchozí recenzi, chtěli jsme pomoct s hromadou odpadků po víkendu. Opět žádná odezva, měli jsme s tím prý počítat. Takže místo toho, aby si pan majitel vzal odpadky a hodil do své dodávky, museli jsme i při plných autech vzít odpadky my. U placení se pan majitel také zachoval jako správný buran a ukázal svoji nelidskost. Pondělí, které jsme měli domluvené nám také započítal a ještě chtěl doplatit 200,- za nějakou pičovinku. Jasně, chápu. Měli jsme to domluvené až do pondělí, ale vzhledem k okolnostem se opět pan majitel mohl zachovat trošku lidsky a odpustit nám pár korun. Svojí poslední šanci na zachováni lidskosti a nějaké úcty, nevyužil a proto ho tímto posílám do té největší prdele. A prosím, pro další rybáře (kterých snad moc nebude), kupte aspoň popelnici na odpadky. Zdar a sílu! ( Jinak děkuji všem zúčastněným za super víkend a za super kalbu. viz. foto)

Samota

Příroda

Nápasnej majitel

Martin David27.7.2015

Hrůza! Na tento revír už bych se nikdy nevrátil, ani mi nejde o to, že jsme za víkend chytání v 8 lidech (24 prutů) ulovili pouze dva roztomilé kapříky, ale co mi vadilo nejvíc byl přístup a neochota pana majitele. Chatu jsme měli mít na prodloužený víkend do pondělí, ale vzhledem k tomu, že jsme měli za 2 dny nonstop chytání dva záběry nemělo smysl zůstávat déle. Při příjezdu správce jsme mu sdělili tuto skutečnost, ale jeho to absolutně nezajímalo jediné co mi na to řekl, že o víkendu na řece Labi jeho kamarád také nic nechytil, což mě opravdu pobavilo (mohl předstírat aspoň trochu rozčarovaní, že je mu líto že chytání stálo za "hovno", popřípadě trošku lhát a říct že se to u něj na rybníku stává zřídka a my jsme měli pouze smůlu). Nesnažil se najít nějaké východisko, ale rovnou bez okolků nám napálil plnou cenu i za následující den, což se dá samozřejmě chápat je to "podnikatel", ale na druhou stranu bych očekával třeba nabídku na slevu při případné další návštěvě (což určitě nehrozí, vzhledem k tomu, že bych na tomto rybníku chytl akorát tak rýmu, protože nic jiného zde k mání není).
Poslední třešnička na dortu byla prosba na pana majitele, jestli by mohl odvézt pár pytlů s odpadky, vzhledem k tomu, že my jsme byli osobákama a pan majitel má obří auto tuším Fiat Ducato, a boudu jsme předali více uklizenou než při našem příjezdu, přesto zněla odpověď na naši prosbu, že NE, ať si to laskavě odvezeme sami, že je to náš bordel! Super přístup ke klientovi!

Takže moje hodnocení 1 z 5! Tu jedničku dávám za, že jsme se tam slušně ztřískali.

Rybník jen pro nás (bohužel jen na koupání)

Dobrá párty u rybníka.

Super grilovačka s grilem, který jsme si přivezli.

Příjemné počasí.

Pobyt v přírodě.

NEOCHOTA MAJITELE.

Neudržovanost u rybníka a okolí (všude byli metrové kopřivy)

Cesta k rybníku nebyla absolutně značená.

"Ryby hodně brali"

"Příjemná vůně rybníka"