Jíkavec Ostružno u Jičína

Královéhradecký kraj, rozloha 2.8 ha

Způsoby lovu

Kaprařina (15.4. - 15.10.)"chyť a pusť""chyť a vezmi"

Ryby

AmurJeseterKaprKarasLín

Služby a parametry

ObčerstveníParkovištěSprávce na místěStanyUbytování

Rybník Jíkavec, který má rozlohu 2,8 ha a leží v těsném sousedství rekreačního areálu Ostružno. Voda je bohatě zarybněna kapry a amury o hmotnosti od 3 do 6 kg i více.

Hladina mělké nádrže (průměrná hloubka cca 1 m) není zarostlá vodní vegetací, kromě ostrůvkovitých porostů rákosu a orobince při březích. Své štěstí může vyzkoušet každý zájemce o rybolov, neboť k zakoupení pověření k lovu není nutné vlastnit rybářský lístek! Toto pověření k lovu ryb (denní, týdenní i čtrnáctidenní) si můžete koupit přímo v areálu Ostružno u paní Strouhalové – telefon: 603 104 040. Své úlovky si můžete sami upravit na zapůjčeném grilu a k dalšímu občerstvení využít bufet nebo kempovou restauraci. Na rybníku Jíkavec a v areálu Ostružno jsou velmi vhodné podmínky pro pořádání dětských rybářských táborů mládeže. Na hromadné pověření k rybolovu pro tábory poskytujeme slevy.

Pravidla

Zobrazit místní pravidla

Ceník povolenek

Jednodenní „chyť a pusť“bez odebrání ryb160 Kč
Jednodenní „chyť a vezmi“s ponecháním si buď 1 ks kapra, nebo 1 ks amura300 Kč
Týdenníponechání si buď 3 ks kapra, nebo 3 ks amura, nebo kombinace obou druhů800 Kč
Čtrnáctidenníponechání si buď 5 ks kapra, nebo 5 ks amura, nebo kombinace obou druhů1 400 Kč

Kontakt

Ostružno u Jičína
506 01 Jičín

Pověření k lovu ryb si můžete koupit přímo v areálu Ostružno u paní Strouhalové603 104 040

Mapa

Uživatelské recenze revíru

Průměrné hodnocení

5

Celkem 3 hodnocení

3 x
0 x
0 x
0 x
0 x

Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Kexa Kexa4.12.2016

Petrův zdar! Osobně tento revír považuji za můj nejoblíbenější. Při mém způsobu lovu(Feeder-kaprařina) je tento revír pro mě idealní. Velké zarybnění různymi velikostmi kaprů. Trochu mí schazí bílá ryby osobně jsem chytil pár Cejnků. :( Bohužel jsem zatim nepřišel na to jáké peletky(pokud vůbec nějaké) jim chutnají... ale to je můj boj :D Už teď přemýšlím kterými je zkusím přelstít na jaře. Už se moc těším na první jarní lovy na tomto revíru. Můj osobní rekord zde je Kapr šupík 68cm a Amur 45(na amury se chystám). Jinak v počtu chycených ( a vrácených!!!!) ryb jsem na čísle 36 s Feederem-krásný den!!!

Toto je moje recenze a Petrův zdar.

imrich szucs6.11.2016

Přátelé a kamarádi. Kdo chce mít zážitek tak at zajede na jikavec do ostružná. S kamarádem i s dětma jsme si zachytali jako nikde jinde. Muj nevedší ulovek amur 70cm,a moje dcera 11 letá chytila kapra 57cm. Poznámka... Povoleky koupíte u pani strouhalové,je to velmí milá a příjemná starší dáma,který přejeme aby eště pár let sloužila zdravíčko aby mi všichní spokojení rybářI mohli za koupit u ni povolenky I přIští rok .Děkujem panu majiteli a pani strouhalove za krásné prožíté a príjemné chyvile u tejto rybniku, s pozravem imi.Sz a jaroslav.G kluci z turnova

zdenko zalepa21.6.2015

Jezero jikavec v ostruzne muzu vrele doporucit je to supr misto na rybareni je skvele pristupny a je tam vse co ma bejt: Jak kramek tak toalety a ubytovani a pristup spravce/kine je taky super kdybych to mnel hodnotit znamkou od 1 do 10 tak dam plny pocet 10 jako zacatecnik se mi tam chytalo skvele